Hromadné objednávky

Leto sa nám nezadržateľne blíži, a treba na naň pripraviť :-). Otvárame dve letné hromadky, objednávanie uzatvárame 4.6.2020, 20.00.

Číslo 1: Funkčné oblečko Little Angel. Veľmi sa nám osvedčilo aj pri nosení detičiek v lete, funkčný materiál skvelo termoreguluje, a ak sa v ňom spotíte, rýchlo sa uschne.

Detské pirátky, čiapočky, vzdušné bodičká či tenké legínky, alebo aj funkčné tričká pre maminy a tatinov môžete vybrať tu: https://www.littleangel.sk/kategoria-produktu/detske-oblecenie/. Ak vyberáte prvý krát, tak vyberajte oblečenie označené ako TENKÉ, verzia smyk je hrubšia verzia skôr na chladnejšie dni.

A za koľko? 🙂 Ponúkame vám 6% ZĽAVU z ceny, ktorá je na stránke www.littleangel.sk. Pri objednávke nad 40€ máte od nás Zásielkovňu na pobočku GRÁTIS ;-).

 

 

Číslo 2: Eko-kozmetika ŤULI & ŤULI. S letom prichádza aj veeeľa komárov, preto je tu HROMADKA nielen na perfektné repelenty pre Vás, Vašu rodinu a aj vaše ľúbene domáce zvery :-). Zatiaľ najlepší prírodný repelent, ktorý som vyskúšala minulý rok, musí byť u nás aj tento rok.

Skvelá, ekologická a zero-waste kozmetika Ťuli & Ťuli s vratnými obalmi. Vyberať si môžete tu – https://www.tuliatuli.sk/repelenty. Okrem repelentov samozrejme môžete vyberať všetko z ich ponuky.

Ponúkame Vám ZĽAVU 6% z cenníkovej ceny značky. Na naše skladové zásoby máte od nás 10% zľavu. https://babywearhouse.sk/znacka/tuli-a-tuli/. Aj tu pri objednávke nad 40€ máte od nás Zásielkovňu na pobočku tiež GRÁTIS ;-).

 

Napíšte nám na eshop@babywearhouse.sk názov, alebo link tovaru a kontaktné údaje na Vás. Pred objednávaním Vás budeme kontaktovať s rekapituláciou a faktúrou za objednaný tovar. Po úhrade faktúry Vám tovar objednáme.

Tešíme sa na vaše objednávky :-).