Hromadné objednávky:

HROMADNÁ OBJEDNÁVKA –
letné termoregulačné oblečko Little Angel

Leto sa nám nezadržateľne blíži, a treba na naň pripraviť 🙂

👉Otvárame preto prvú HROMADKU tohto roku – na letné termoregulačné oblečko Little Angel. Materiál je jedinečný, testovaný vo vesmíre👩‍🚀👩‍🚀👩‍🚀 a vyrábaný lokálne v Čechách.

Veľmi sa nám osvedčilo nielen pri nosení detičiek v lete. Funkčný materiál OUTLAST skvelo termoreguluje, a ak sa v ňom spotíte, rýchlo sa uschne.
👉Viac si o ňom môžete prečítať TU: https://www.littleangel.sk/co-je-outlast

👉Detské pirátky, čiapočky, vzdušné bodyčká či tenké legínky, alebo aj funkčné tričká pre maminy a tatinov môžete vyberať tu: https://www.littleangel.sk/kategoria…/detske-oblecenie
https://www.littleangel.sk/kategoria…/dospeli-juniori

👍Ak vyberáte prvý krát, tak vyberajte oblečenie označené ako TENKÉ, verzia šmyk je hrubšia verzia skôr na chladnejšie dni.

🍒🍒🍒A prečo hromádka práve u nás?
– ponúkame vám 5% ZĽAVU z nezľavnených cien produktov zo stránky www.littleangel.sk.
– pri objednávke nad 40€ máte od nás Zásielkovňu na pobočku GRÁTIS 😉
– osobný odber v babywearhouse máte samozrejme grátis tiež 🙂.

📧Na e-mail eshop@babywearhouse.sk nám prosím pošlite linky na vybraný tovar + Váš kontakt (meno, adresa, telefón, email a typ dopravy (kuriér/pobočka Zásielkovne/osobný odber).

👉Po preverení dostupnosti tovaru Vám vystavíme faktúrku a po jej úhrade objednáme tovar z Little Angel. Akonáhle nám bude doručený, ihneď posielame/pripravíme na osobný odber a dáme Vám vedieť.

📦Cena Zásielkovne – 2,40 EUR, pri objednaní nad 40€ zdarma
Cena kuriéra – 4,30 EUR

❌POZOR!: nevieme vám bohužiaľ objednať veci, ktoré sú na stránke Little Angel v dopredaji alebo v akcii. Naše veľkoobchodné ceny sú totiž v tomto prípade vyššie ako zľavnená cena pre koncového zákazníka… Mrzí nás to.

Hromadné objednávky 1
Dní
Hodín
Minút
Sekúnd
Hromadné objednávky 2