Podmienky požičovne

V rámci uvoľnenia reštrikčných opatrení súvisiacich s koronakrízou už naša požičovňa funguje v menej obmedzenom režime. Dĺžka požičania nosiacej pomôcky už nie je obmedzená na 3 až 5 dní, ani nemusíme nosiče a šatky dezinfikovať po každom použití (tým pádom už neúčtujeme poplatok za údržbu :-). Nosiče a šatky si oddýchnu medzi požičaním v 24hodinovej karanténe. Preto bude možné, že si na nosiacu pomôcku trošku dlhšie počkáte. V prípade záujmu o požičanie nám napíšte e-mail na požičovňa@babywearhouse.sk a budeme Vás informovať o aktuálne voľných nosičoch.

SAMOZREJME, AK SA ROZHODNETE PO SKÚŠANÍ NOSIČA, ŽE SI HO U NÁS AJ ZAKÚPITE, POŽIČOVNÉ – 3 DNI MÁTE OD NÁS GRÁTIS 🙂

ONLINE ODBER

 1. Konkrétny nosič/šatku si môžete vybrať z albumu Požičovňa na našej web stránke. Pre rezerváciu nosiča vyplňte prosím tento formulár (klik na link) a pošlite nám ho e-mailom na – pozicovna@babywearhouse.sk . Budeme Vás informovať, či je daný nosič voľný, prípadne o koľko dní sa uvoľní k požičaniu.
 2. Následne Vám pošleme na Vašu emailovú adresu zálohovú faktúru, pomocou ktorej uhradíte VRATNÚ ZÁLOHU v hodnote nosiča a poštovné (Zásielkovňa – 2,40€, alebo kuriér – 4,90€).
 3. Nosič Vám zašleme po prijatí Vašej platby na náš účet. V tejto dobe odnášame zásielky kuriérovi Zásielkovne v pondelok a štvrtok.
 4. Výpožičná lehota začína plynúť doručením nosiča na uvedenú pobočku Zásielkovne (info podľa sledovacieho čísla zásielky) alebo prebratím u kuriéra. Deň posielania nosiča späť sa nebude započítavať do sumy požičovného. Nosič nám prosím zašlite späť IBA na pobočku Zásielkovne: GOIO chovateľské potreby, Bosákova 9, Bratislava.
 5. Po vrátení a skontrolovaní výrobku Vám Vašu zálohu, zníženú o požičovné  vrátime späť na účet.

OSOBNÝ ODBER

 1. Nosič si  môžete prísť prevziať aj osobne na prevádzku babywearhouse, Lužná 7, 85102 Bratislava počas našich otváracích hodín. Ak potrebujete nosič nastaviť, je ideálne sa objednať na presný termín tu.
 2. Tak isto je potrebné pred požičaním vyplniť formulár na rezerváciu, stačí u nás na predajni. 
 3. Platba zálohy je možná v hotovosti aj platobnou kartou, pri platbe kartou účtujeme manipulačný poplatok 1,5€.
 4. Pri používaní nosiča prosím používajte dodané chrániče ramenných popruhov (slintáčiky). Pri strate chráničov ramenných popruhov budeme účtovať poplatok 4€.
 5. Nosič/šatku prosím nečistite, neperte ani nežehlite. V prípade akéhokoľvek znečistenia výrobku nás prosím bezodkladne kontaktujte, aby sme sa dohodli na ďalšom postupe.
 6. V prípade zašpinenia produktu ťažko odstrániteľnými škvrnami (ovocie, zelenina, víno, make-up, olej,…) Vám budeme účtovať poplatok 15€, v prípade každej povytiahnutej/pretrhnutej nitky bude poplatok 2€. Zálohu za nosič v tomto prípade posielame po vypratí, vyčistení a opravení nosiča.
 7. V prípade nenávratného poškodenia výrobku (prerezanie, prepálenie, roztrhnutie, …) Vám ho zašleme naspäť s dokladom o kúpe, výrobok sa týmto stane Vaším majetkom.
Cenník požičovnehodnota do 139€140€ a vyššia hod.
3 dni6 €8 €
5 dni9 €11 €
7 dni12 €14 €
Každý ďalší deň1,20 €1,40 €

Dňa 15.4.2020