Požičovňa

PODMIENKY POŽIČOVNE

 1. Konkrétny výrobok (šatka alebo nosič) si môžete vybrať z albumu Požičovňa na našej Facebookovej stránke Babywearhouse.sk. Pre objednanie alebo rezerváciu nosiča nám napíšte prosím e-mail na našu adresu: pozicovna@babywearhouse.sk s Vašimi kontaktnými údajmi.
 2. Následne Vám pošleme na Vašu emailovú adresu faktúru, pomocou ktorej uhradíte VRATNÚ ZÁLOHU v hodnote nosiča a poštovné.
 3. Nosič Vám zašleme (pošta, Zásielkovňa) ihneď po prijatí Vašej platby na náš účet.
 4. Výpožičná lehota začína plynúť doručením nosiča na uvedenú pobočku pošty alebo zásielkovne (info podľa sledovacieho čísla zásielky). Dĺžku požičania a teda aj výšku požičovného si môžete vybrať podľa nášho cenníka. Posledný deň nám nosič zašlite späť poštou/zásielkovňou doporučene na našu adresu. Dôležitým pre výpočet požičovného bude pečiatka s dátumom odoslania nosiča.
 5. Po vrátení a skontrolovaní výrobku Vám Vašu zálohu, zníženú o požičovné vrátime späť na účet.
 6. Nosič si môžete prísť prevziať aj osobne na prevádzku Babywearhouse.sk, Lužná 7, 85102 Bratislava. Zálohu môžete zaplatiť v hotovosti, alebo platobnou kartou (pri platbe kartou účtujeme poplatok za bankový prevod 1,50€)
 7. Pri používaní nosiča prosím používajte aj dodané chrániče ramenných popruhov (slintáčiky). Pri strate chráničov ramenných popruhov budeme účtovať poplatok 8€.
 8. Nosič/šatku prosím nečistite, neperte ani nežehlite. V prípade akéhokoľvek znečistenia výrobku nás prosím bezodkladne kontaktujte, aby sme sa dohodli na ďalšom postupe.
 9. V prípade zašpinenia produktu ťažko odstrániteľnými škvrnami (ovocie, zelenina, víno, make-up, olej,…) Vám budeme účtovať poplatok 15€, v prípade každej povytiahnutej/pretrhnutej nitky bude poplatok 2€. Zálohu za nosič v tomto prípade posielame po vypratí, vyčistení a opravení nosiča.
 10. V prípade nenávratného poškodenia výrobku (prerezanie, prepálenie, roztrhnutie, …) Vám ho zašleme naspäť s dokladom o kúpe, výrobok sa týmto stane Vaším majetkom.
 11. V požičovni si môžete požičať aj detské protihlukové slúchadlá (Alpine Muffy) – podmienky požičania sú nasledovné: Záloha za slúchadlá je vo výške 28€ + poštovné, v prípade poslania na adresu, minimálne požičovné (na 3 dni) – 3€, každý ďalší deň – 1€, v prípade platby zálohy kartou na predajni účtujeme poplatok za bankový prevod 0,50€).
Cenník požičovnehodnota do 139€140€ a vyššia hod.
3 dni6 €8 €
5 dni9 €11 €
7 dni12 €14 €
Každý ďalší deň1,20 €1,40 €

Dňa 5.8.2019

Vážení zákazníci,

v rámci aktuálnej situácie v Bratislave, kedy sa doporučilo uzatvárať verejné priestranstvá, sme sa po zrelej úvahe rozhodli, že tento týždeň, počnúc dneškom – utorok 10.3.2020 od 14.00 do piatku (vrátane) bude náš obchodík OTVORENÝ IBA NA PRIAME TELEFONICKÉ OBJEDNÁVKY. Naplánované workshopy s Ankou Kališovou sú tiež zrušené.

Máme zodpovednosť voči našim deťom a rodinám, a v neposlednom rade AJ VOČI VAŠIM NAJVÄČŠÍM POKLADOM – Vašim bábätkám. Prichádzate k nám často už krátko po narodení dieťatka, prichádzate k nám s predčasniatkami, alebo s väčšími bábätkami ako aj s ich staršími súrodencami. A tiež nevieme, či medzi Vami náhodou nepríde aj niekto s oslabenou imunitou.

Naše priestory pravidelne dezinfikujeme, a snáď bude pre Vás tiež jednoduchšie prísť na miesto, kde okrem Vás a nás nikto nebude a budete sa cítiť bezpečne.

Zároveň Vás prosíme, ak nie ste zdravotne úplne v poriadku, odložte osobnú návštevu, napíšte nám email (babywearhouse@babywearhouse.sk), správu na messenger, instagram, alebo nám zatelefonujte (0918620759). Veľmi radi odpovieme, poradíme, nasmerujeme, aby ste nezostali bez pomoci.

Veríme, že situácia sa bude vyvíjať pozitívne, keď hneď na začiatku šírenia koronavírusu budú urobené opatrenia proti jeho masívnemu šíreniu.

PS: intenzívne pracujeme na rozbehnutí nášho eshopu :-) sledujte nás

babywearhouse logo