Parkovanie pri Babywearhouse

Pri našom obchode je veľké parkovisko, kde sa v priebehu dňa dá pohodlne zaparkovať. Keďže v rámci zmien v parkovacej politike mestskej časti samostatne vyhradené miesto nemáme, budeme vám vždy pri každej zmene možnosti parkovania v blízkosti prevádzky prinášať nové informácie.


“Najnovšie pravidlá a zásady regulovaného parkovania platné od Januára 2022 v Petržalke upravili podmienky parkovania predovšetkým pre návštevníkov. Tí si po tomto termíne už nebudú môcť zakúpiť návštevnícku eKartu, či SMS parkovací lístok, ale opäť budú môcť zaparkovať na regulovaných parkoviskách prostredníctvom aplikácie URBI, kde vyznačia na akom mieste parkujú. Takéto parkovanie bude možné len v pracovných dňoch v čase medzi 7:00 a 18:00 a počas víkendu od piatka 7:00 do nedele 18:00. V inom čase môžu návštevníci využiť už len návštevnícke hodiny rezidenta, alebo na regulovaných parkoviskách neparkovať.” (info z www.parkovanievpetrzalke.sk)

Aplikáciu URBI si viete nainštalovať do Vášho mobilu pre Android cez Google Play, alebo pre Iphone cez App Store. Inštaláciou aplikácie a rezerváciou parkovacieho miesta, na ktorom budete aktuálne parkovať získavate parkovanie ZDARMA kdekoľvek na území Petržalky (okrem územia Dvory 4).