2nd chance – Látkový nosič – Aloe Standard

Zľava!

Aloe Standard je celoprackový nerastúci látkový (bavlna, ľan) nosič od 9 kg / 74 cm do 15 kg / 94 cm.
Unikátny systém širokého bedrového pásu s dvoma prackami je IDEÁLNY na nosenie ťažkých detí. Nosič má zároveň univerzálne ramenné popruhy na nosenie klasiky (ruksakovo) alebo do kríža. Nosič má všité extendory, vďaka ktorým porastie dĺžka opierky “od kolienka po kolienko”, a nosenie bude veľmi pohodlné.

Ponúkame Vám na odkup nosič, ktorý bol zaradený v našej požičovni. Celkovo bol využitý veľmi sporadicky, čiže je v bezchybnom stave, ako nový.

Original price was: 120,00 €.Current price is: 50,00 €. s DPH

Nie je na sklade

Aloe Standard vo vzore medvedík s uškami a chvostíkom je celoprackový nerastúci látkový (bavlna, ľan) nosič od 9 kg / 74 cm do 15 kg / 94 cm.
Šírku opierky pod kolienkami (vo veľkosti štandard je to 41cm) viete pomocou všitých extendorov zväčšiť o cca 10cm. Výška opierky je daná – 46 cm, ak je dieťatko už väčšie, viete chrbtovú opierku zvýšiť pomocou kapucne. Ramenné popruhy sú určené prioritne na kríženie, pomocou externej hrudnej spony, viete nosiť nosič aj klasicky. Aloe nosič má špecifický, patentovaný bedrový pás, ktorý je zošitý z dvoch častí a zapína sa na dve bezpečnostné spony. Ideálne rozkladá ťažkú váhu.

Recenzie

Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.

Tento produkt môžu ohodnotiť len prihlásení zákazníci, ktorí si ho kúpili.