Doplnky ku vsadke Bellyboo®- adaptéry, zatepľovacia vložka, kapucňa

Teplú flísovú vrstvu k vsadke BellyBoo® skvele využijete v zimných mesiacoch. Zaistí vám aj dieťaťu príjemné teplo aj v mrazivých dňoch. Teplá flísová vrstva je vyrobená z kvalitného materiálu – Fleece Micropolar – s vysokou gramážou360 g/m2.

Prídavná kapucňa pre bábätko je skvelým doplnkom k vsadke BellyBoo®.

Môže sa stať, že sa zips na vašej bunde či kabáte nebude zhodovať so zipsom vsadky BellyBoo®. Preto si môžete vybrať z niekoľko typov zips adaptérov, vďaka ktorým budete môcť vsadku jednoducho pripnúť k takmer akejkoľvek bunde.

7,90 13,90  s DPH

Doplnky ku vsadke Bellyboo® – adaptéry, zatepľovacia vložka, kapucňa

Flísové zateplenie k vsadke – Fleece Micropolar

Teplú flísovú vrstvu k vsadke BellyBoo® skvele využijete v zimných mesiacoch. Zaistí vám aj dieťaťu príjemné teplo aj v mrazivých dňoch.

Softshellová vsadka príjemne hreje a chráni vás i vaše dieťa sama od seba, ale v zimných mesiacoch iste oceníte extra teplú flísovú vrstvu. Milovníci tepla ju určite privítajú s otvorenou náručou, pretože dotieravú zimu rozhodne nepustí dnu. Ľahko a rýchlo ju pripnete pomocou patentiek k vsadke BellyBoo® a vy aj vaše dieťa budete behom chvíľky krásne v teple. Teplá flísová vrstva je vyrobená z kvalitného materiálu – Fleece Micropolar – s vysokou gramážou360 g/m2.

Pripínacia kapucňa – čierna

Prídavná kapucňa pre bábätko je skvelým doplnkom k vsadke BellyBoo®. V zimnom období udrží vaše dieťa krásne v teple. Kapucňa neprefúkne a skvelo udrží hlavičku vášho dieťaťa v teple aj počas chladnejších zimných mesiacov. Ľahko ju pripnete pomocou patentiek k vnútornej strane vsadky.

Zips adaptéry

Môže sa stať, že sa zips na vašej bunde či kabáte nebude zhodovať so zipsom vsadky BellyBoo®. Preto si môžete vybrať z niekoľko typov zips adaptérov, vďaka ktorým budete môcť vsadku jednoducho pripnúť k takmer akejkoľvek bunde.

Doplnok ku vsadke

kapucňa, flísová vložka, Kovový zips – šírka 8 mm s dvoma jazdcami YKK, Kovový zips – šírka 8 mm s jedným jazdcom YKK, Kovový zips – šírka 6 mm s dvoma jazdcami YKK, Zips – Skrytá špirála s jedným jazdcom YKK – ľavostranná, Zips – Skrytá špirála s jedným jazdcom, Zips – Špirálový o šírke 6 mm s jedným jazdcom, Zips – Špirálový o šírke 6 mm s dvoma jazdcami YKK

Brand

babywearhouse

babywearhouse logo Poradenstvo a predaj ergonosičov a šatiek.

Recenzie

Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.

Tento produkt môžu ohodnotiť len prihlásení zákazníci, ktorí si ho kúpili.