Be Lenka 4ever – cyan blue

Zľava!

Be Lenka 4ever

Ergonomický rastúci detský nosič Lenka s originálnym dizajnom.

Vhodný na nosenie detí od približne 3 mesiacov (veľkosť 62 – 68) do približne 3 rokov (veľkosť 104).

Popruhy: rovné bez možnosti kríženia

Original price was: 159,00 €.Current price is: 143,10 €. s DPH

Be Lenka 4ever

Materiál: 100% bavlna
Vhodný: od približne 3 mesiacov (veľkosť 62 – 68) do približne 3 rokov (veľkosť 104), v závislosti od veľkosti

Popruhy: rovné bez možnosti kríženia

Be Lenka 4ever je prepracovaným pomocníkom na nosenie vášho dieťatka.

Nosič je plne nastaviteľný na mieru dieťatka. Šírka nosiča sa nastavuje veľmi jednoducho pomocou sťahovacích šnúrok umiestnených na prednej strane chrbtovej opierky tesne nad bedrovým pásom. Šnúrky stačí stiahnuť podľa veľkosti vášho bábätka a zaviazať na uzol.

V hornej časti chrbtovej opierky sa nachádzajú gumičky, pomocou ktorých efektívne nastavíte šírku nosiča tak, aby bola fixovaná hlavička dieťatka, ktoré ju ešte samo neudrží. Tento spôsob nastavenia nosiča zaručuje maximálnu bezpečnosť počas nosenia.

Nastaviteľná je aj výška chrbtovej opierky, ktorú podľa potreby stiahnete/povolíte pomocou sťahovačov v hornej časti chrbtovej opierky.

Bedrový pás je dômyselne navrhnutý tak, aby sa dokonale prispôsobil každému typu postavy. Je mäkký a pohodlný a vo svojom strede obsahuje praktickú kapsičku. Využijete ju ako vrecko na uloženie pár drobností.

Nosič je vybavený kapucňou, ktorá poslúži proti slniečku, vetru alebo na elimináciu okolitého ruchu, keď dieťatko v nosiči zaspí. Na uchytenie kapucky slúžia gumičky, ktoré sa prichytia na háčiky umiestnené na ramenných popruhoch.

Materiál nosiča

Ramenné popruhy

Typ

Vzor

Mandala Day, Mandala Polar Day, Mandala Royal Blue, Pavučinka – Galaxy, Pavučinka – Východ slnka, Triangel – Zafír, Shri Yantra – Lila, Celtic – Purple, Celtic – Cyan Blue, Ivy – Grey, Shri Yantra – Violet

Brand

Be Lenka

Recenzie

Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.

Tento produkt môžu ohodnotiť len prihlásení zákazníci, ktorí si ho kúpili.