Šatkový nošič HOP-TYE

babywearhouse Šatkový nošič HOP-TYE

Od 3,5kg do cca 8/9 mesiacov.
ZÁLOHA: 70€

Šatkový nošič HOP-TYE je celoviazací nosič typu meh-dai (mei tai po našom 🙂 ) vhodný od narodenia a pohodlný do cca 8/9 kg vahy dieťatka. Opierka sa dá stiahnuť medzi kolienkami ako aj hore pod hlavičkou, na dodatočné istenie hlavičky, ak ju bábätko ešte nedrží samo. Po bokoch opierky sú integrované gumičky, ktoré pripsôsobujú výšku opierky bábätku automaticky. Nosič má široké ramenné popruhy bez nutnosti nastavovania, ktoré sa dajú roztiahnuť cez plecia pre pohodlnejšie nosenie. Nosič sa dá použiť na nosenie vpredu a na chrbte.

PODMIENKY POŽIČOVNE najdete TU

Vážení zákazníci,

v rámci aktuálnej situácie v Bratislave, kedy sa doporučilo uzatvárať verejné priestranstvá, sme sa po zrelej úvahe rozhodli, že tento týždeň, počnúc dneškom – utorok 10.3.2020 od 14.00 do piatku (vrátane) bude náš obchodík OTVORENÝ IBA NA PRIAME TELEFONICKÉ OBJEDNÁVKY. Naplánované workshopy s Ankou Kališovou sú tiež zrušené.

Máme zodpovednosť voči našim deťom a rodinám, a v neposlednom rade AJ VOČI VAŠIM NAJVÄČŠÍM POKLADOM – Vašim bábätkám. Prichádzate k nám často už krátko po narodení dieťatka, prichádzate k nám s predčasniatkami, alebo s väčšími bábätkami ako aj s ich staršími súrodencami. A tiež nevieme, či medzi Vami náhodou nepríde aj niekto s oslabenou imunitou.

Naše priestory pravidelne dezinfikujeme, a snáď bude pre Vás tiež jednoduchšie prísť na miesto, kde okrem Vás a nás nikto nebude a budete sa cítiť bezpečne.

Zároveň Vás prosíme, ak nie ste zdravotne úplne v poriadku, odložte osobnú návštevu, napíšte nám email (babywearhouse@babywearhouse.sk), správu na messenger, instagram, alebo nám zatelefonujte (0918620759). Veľmi radi odpovieme, poradíme, nasmerujeme, aby ste nezostali bez pomoci.

Veríme, že situácia sa bude vyvíjať pozitívne, keď hneď na začiatku šírenia koronavírusu budú urobené opatrenia proti jeho masívnemu šíreniu.

PS: intenzívne pracujeme na rozbehnutí nášho eshopu :-) sledujte nás

babywearhouse logo