Šatkový nošič Moyo Classa Tiny

babywearhouse Moyo_Classa_Tiny

ZÁLOHA 130€

Moyo Classa Tiny je celoprackový rastúci šatkový nosič od cca 3 mesiacov/5kg do 1,5 až 2 rokov dieťaťa. Nastavenie šírky chrbtovej opierky medzi kolienkami a výšky chrbtovej opierky je na šnúrku ušitú zo šatky a šírka chrbtovej opierky je nastaviteľná od 28 cm do 41 cm, výška chrbtovej opierky od 35 cm do 45 cm. Nosič má klasické ramenné popruhy bez možnosti kríženia a je možné ho nosiť vpredu a na chrbte. Bedrový pás je prešívaný, z vonkajšej strany vytvrdený pevnejšou hmotou, z vnútornej strany mäkko polstrovaný. Je to starší druh bedrového pásu.

PODMIENKY POŽIČOVNE najdete TU

Vážení zákazníci,

v rámci aktuálnej situácie v Bratislave, kedy sa doporučilo uzatvárať verejné priestranstvá, sme sa po zrelej úvahe rozhodli, že tento týždeň, počnúc dneškom – utorok 10.3.2020 od 14.00 do piatku (vrátane) bude náš obchodík OTVORENÝ IBA NA PRIAME TELEFONICKÉ OBJEDNÁVKY. Naplánované workshopy s Ankou Kališovou sú tiež zrušené.

Máme zodpovednosť voči našim deťom a rodinám, a v neposlednom rade AJ VOČI VAŠIM NAJVÄČŠÍM POKLADOM – Vašim bábätkám. Prichádzate k nám často už krátko po narodení dieťatka, prichádzate k nám s predčasniatkami, alebo s väčšími bábätkami ako aj s ich staršími súrodencami. A tiež nevieme, či medzi Vami náhodou nepríde aj niekto s oslabenou imunitou.

Naše priestory pravidelne dezinfikujeme, a snáď bude pre Vás tiež jednoduchšie prísť na miesto, kde okrem Vás a nás nikto nebude a budete sa cítiť bezpečne.

Zároveň Vás prosíme, ak nie ste zdravotne úplne v poriadku, odložte osobnú návštevu, napíšte nám email (babywearhouse@babywearhouse.sk), správu na messenger, instagram, alebo nám zatelefonujte (0918620759). Veľmi radi odpovieme, poradíme, nasmerujeme, aby ste nezostali bez pomoci.

Veríme, že situácia sa bude vyvíjať pozitívne, keď hneď na začiatku šírenia koronavírusu budú urobené opatrenia proti jeho masívnemu šíreniu.

PS: intenzívne pracujeme na rozbehnutí nášho eshopu :-) sledujte nás

babywearhouse logo