Požičovňa

PODMIENKY POŽIČOVNE

  1. Konkrétny výrobok (šatka alebo nosič) si môžete vybrať z albumu Požičovňa na našej Facebookovej stránke Babywearhouse.sk. Pre objednanie alebo rezerváciu nosiča nám napíšte prosím e-mail na našu adresu: pozicovna@babywearhouse.sk s Vašimi kontaktnými údajmi.

  2. Následne Vám pošleme na Vašu emailovú adresu faktúru, pomocou ktorej uhradíte VRATNÚ ZÁLOHU v hodnote nosiča a poštovné.

  3. Nosič Vám zašleme (pošta, Zásielkovňa) ihneď po prijatí Vašej platby na náš účet.

  4. Výpožičná lehota začína plynúť nasledujúci deň po odoslaní nosiča. Dĺžku požičania a teda aj výšku požičovného si môžete vybrať podľa nášho cenníka. Posledný deň nám nosič zašlite späť poštou doporučene na našu adresu. Dôležitým pre výpočet požičovného bude pečiatka s dátumom odoslania nosiča.

  5. Po vrátení a skontrolovaní výrobku Vám Vašu zálohu, zníženú o požičovné vrátime späť na účet.

  6. Nosič si môžete prísť prevziať aj osobne na prevádzku Babywearhouse.sk, Lužná 7, 85102 Bratislava. Zálohu môžete zaplatiť v hotovosti, alebo platobnou kartou (pri platbe kartou účtujeme poplatok za bankový prevod 1,50€)

  7. Pri používaní nosiča prosím používajte aj dodané chrániče ramenných popruhov (slintáky).

  8. Nosič/šatku prosím nečistite, neperte ani nežehlite. V prípade akéhokoľvek znečistenia výrobku nás prosím bezodkladne kontaktujte, aby sme sa dohodli na ďalšom postupe.

  9. V prípade zašpinenia produktu ťažko odstrániteľnými škvrnami (ovocie, zelenina, víno, make-up, olej,…) Vám budeme účtovať poplatok 15€, v prípade každej povytiahnutej/pretrhnutej nitky bude poplatok 2€.

  10. V prípade nenávratného poškodenia výrobku (prerezanie, prepálenie, roztrhnutie, …) Vám ho zašleme naspäť s dokladom o kúpe, výrobok sa týmto stáva Vaším majetkom.
Cenník požičovne hodnota do 139€ 140€ a vyššia hod.
3 dni
6 €
8 €
5 dni
9 €
11 €
7 dni
12 €
14 €
Každý ďalší deň
1,20 €
1,40 €

Dňa 5.8.2019