babywearhouse interier
Home2 1
babywearhouse_petrzalka
carousel_eshop_sestriceshowroom
previous arrow
next arrow
Čo ponúkame

Ponúkame Vám...

Poradenstvo a predaj ergonomických nosičov a šatiek – poradenstvo pri výbere, kúpe a nastavení nosičov, poradenstvo pri viazaní šatiek, dojčiace oblečenie predovšetkým (ale nielen) skvelých slovenských značiek, oblečenie pri nosení detičiek, funkčné oblečenie pre detičky a aj mamičky (merino, ľan, outlast, modal, …) , slovenská prírodná kozmetika zameraná na obdobie tehotenstva a starostlivosti o bábätko, detský textil (deky, plienky, uteráky, obliečky …), zdravé fľaše (zo skla, plastu aj nerezu) pre deti, doplnky zo šatkoviny nielen pre “nosnice”, korkové hračky zo Slovenska, dokonca aj hačku si k nám viete prísť, obzrieť, …no a ešte je toho veľa v pláne 🙂 .

Prečo nosenie?

Nosenie detí:

Je fyziologické –  Z pohľadu biológie ľudského chovania patrí ľudský druh do skupiny nosencov, rovnako ako naši príbuzní primáty. Dieťa je teda na nosenie fyzicky aj psychicky prispôsobené.

Je bezpečné – Pri dodržaní zásad T.I.C.K.S. sa nosenia netreba báť – dokonca ani nosenia novorodenca. (T.I.C.K.S. of safe babywearing = Základné zásady bezpečného nosenia)

Je praktické – Dve voľné ruky pre ďalšie deti, domácnosť, manžela, kávičku a koláčik. S nosením sa dostanete kamkoľvek a kedykoľvek – výlety, MHD, vlaky, lietadlá, možností je nekonečno! Môžete sa venovať vašim koníčkom a prirodzene začleniť dieťatko do života.

Je prospešné – Dieťa pri nosení zažíva mnoho pozitívnych stimulov. Vestibulárnu stimuláciu počas pohybov matky, vylučovanie oxytocínu pri vzájomnom dotyku; teplo matky a jej pohyby stimulujú svalový tonus dieťaťa, M poloha nožičiek pomáha správnemu vývinu bedrových kĺbov.

Je návykové – Pozor! Nosenie je prudko návykové – ale nie pre dieťa Rokmi overené skúsenosti hovoria jasne – čím sú deti väčšie, tým menej sa chcú nosiť! Za to rodičom toto láskyplné túlenie veľmi chýba.

Poradenstvo

Zarezervuj si termín

Vyber si z našich troch služieb poradenstva: "Nastavenie ergonosiča - 15min",
"Výber ergonosiča - 60min" alebo "Viazanie šatky - 60min"

Kde nás nájdete:

Adresa:

Lužná 7
851 04 Bratislava-Petržalka
Slovensko

Telefón:

00421 918 620 759
(Počas otváracích hodín)

E-mail:

babywearhouse@babywearhouse.sk

facebook

facebook.com/babywearhouse.sk

Instagram

instagram.com/babywearhouse.sk

Otváracie hodiny:

Pondelok 10.00 – 15.00
Utorok 10.00 – 15.00
Streda 10.00 – 13.00 a 14.00 – 18.00
Štvrtok 10.00 – 13.00 a 14.00 – 18.00
Piatok 10.00 – 15.00
Sobota ZATVORENÉ
Nedeľa ZATVORENÉ

Ako ku nám:

Ako sa k nám dostanete s MHD?
Zástavka Mlynarovičova – autobusy číslo 84 a 99
Zástavka Farského – električka 3, autobus 95; potom prejdete kúsok pešo okolo Domu nábytku Albero, ku dvom vysokým zeleným budovám, zabočíte doľava a ste na Lužnej ulici 🙂

Kontaktný formulár:

Naši partneri:

Ahoj, nechceš sa zapísať do nášho mailing listu? ✉

Pridaj sa a dostaneš do emailu najnovšie informácie a ponuky na nosiace produkty. A k tomu aj 2€ zľavu na nákup v našom E-shope.

(* Neplatí pre nosiče Sestrice, Sestrice Smart Fasion a požičovňu)

My nespamujeme!
Prečítaj si naše Zásady ochrany osobných údajov pre viac informácii.