Zebra&Me – kapsičky na opakované použitie 2ks

Zebra&Me – kapsičky na opakované použitie

Naplňte obľúbeným kašovitým príkrmom, ovocným alebo zeleninovým pyré, smoothie, jogurtom alebo krémovým dezertom.

Použite znovu a znovu…

Balenie obsahuje 2ks kapsičiek.

3.99  s DPH

SKU 9788097318505-1-1 Kategória Tags , , , ,

Zebra&Me – kapsičky na opakované použitie

Naplňte obľúbeným kašovitým príkrmom, ovocným alebo zeleninovým pyré, smoothie, jogurtom alebo krémovým dezertom, a použite znovu a znovu. V balení zadarmo 1ks silikónový náustok ChooMee s membránou proti rozliatiu alebo vytlačeniu obsahu kapsičky.

  • Plniteľné kapsičky na opakované použitie
  • Široký otvor so zipsom pre jednoduché plnenie a čistenie
  • Možno umývať v umývačke riadu aj mraziť
  • Neobsahujú BPA, PVC ani ftaláty, vhodné pre styk s potravinami, testované na Slovensku podľa noriem EÚ
  • Ekonomická a ekologická alternatíva k príkrmom v jednorázových kapsičkách
  • Objem cca 150ml
  • Balenie obsahuje 2 kapsičky

Ideálne riešenie…

  • von a na cestách – žiadne lyžicky, žiadne tanieriky či poháre, žiadny neporiadok. Aj bez pomoci maminých rúk, jednoducho, samostatne a s radosťou. V aute, v lietadle, v parku, pri vode, v škôlke, na návšteve, či na nákupoch… kdekoľvek ste, Vaše deti si môžu užívať zdravé papanie z obľúbenej kapsičky.
  • pri alergii / diétach – Domáce dobroty bez alergénov, prídavných látok a konzervantov môžete teraz dopriať svojim najmilším aj vo forme obľúbených kapsičiek. Takto viete presne, čo je vo vnútri a na tom záleží najviac.
  • pri odmietaní stravy – Deťom sa naše kapsičky vďaka veselej grafike veľmi páčia. Sú nadšené keď sa môžu kŕmiť celkom samostatne bez pomoci. Ani ich nenapadne protestovať proti mrkvičke či špenátu vo Vašej dobrôtke. Teraz môžete mať plnú kontrolu nad nutričným príjmom svojich detí.

Čistenie:

Umývajte ručne v teplej vode so saponátom, použite kefu na fľaše, vypláchnite čistou vodou a nechajte dôkladne vyschnúť. Pre umývanie v umývačke riadu odkrúťte vrchnák a nasuňte kapsičku otvoreným zipsom cez hroty horného koša umývačky.

Plnenie:

Uistite sa, že vrchnák je prikrútený. Naplňte kapsičku lyžicou, lievikom alebo jednoducho nalejte Vašu dobrotu cez otvorený zips na spodnej časti kapsičky. Vyvarujte sa horúcemu obsahu. Aby ste zabezpečili bezchybné tesnenie, naplňte kapsičku len do ¾ obsahu a dôkladne uzavrite zips. Naplnené kapsičky môžete použiť alebo zmraziť. Neprepĺňajte, obsah sa zmrazením zväčší.

Pre ohrev stravy ponorte kapsičku do teplej vody.

Vzor

Kuchár + zebra, Potápač + zebra, Kozmonaut + zebra

Brand

Zebra&Me

Recenzie

Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.

Tento produkt môžu ohodnotiť len prihlásení zákazníci, ktorí si ho kúpili.