Tielko na dojčenie KOJO - AZURRO

Tielko na dojčenie je určené na nosenie ako základná vrstva priamo na pokožke. Má streč – pohodlný dizajn podobný bežnému termo (funkčnému) oblečeniu. Moderný ženský strih, ktorý umožňuje pohyb bez obmedzení, keď cvičíte, beháte, alebo len na prechádzke. Strih je upravený pre jednoduchý a pohodlný prístup k prsníku. Je navrhnutý tak, aby neobmedzoval vzhľadom k veľkosti košíčkov a podprsenky, akú máte na sebe a umožňuje diskrétne dojčiť v takmer každej situácii. Dvojité šitie a prepojenie troch vrstiev látky v najviac namáhanej hornej časti Kojo tielka zabezpečí, že tričko udrží perfektný strih aj po dlhodobom používaní.

Tielko na dojčenie môžete kľudne nosiť aj po období dojčenia, pretože má rovnaké vlastnosti a je rovnako pohodlné ako iné kvalitné termo (funkčné) oblečenie.

23.00 

Veľkosť

L

Tielko na dojčenie – Tielka sú určené na nosenie ako základná vrstva priamo na pokožke. Majú streč – pohodlný dizajn podobný bežnému termo (funkčnému) oblečeniu. Moderný ženský strih, ktorý umožňuje pohyb bez obmedzení, keď cvičíte, beháte, alebo len na prechádzke. Strih je upravený pre jednoduchý a pohodlný prístup k prsníku. Je navrhnutý tak, aby neobmedzoval vzhľadom k veľkosti košíčkov a podprsenky, akú máte na sebe a umožňuje diskrétne dojčiť v takmer každej situácii. Dvojité šitie a prepojenie troch vrstiev látky v najviac namáhanej hornej časti Kojo trička zabezpečí, že tričko udrží perfektný strih aj po dlhodobom používaní.

Môžete ho nosiť aj po období dojčenia, pretože má rovnaké vlastnosti a je rovnako pohodlné ako iné kvalitné termo (funkčné) oblečenie.

 

Materiál:

Modal®. – Tento jeden patrí do skupiny celulózových vlákien vyrobených z bukového dreva.

Modal® pomáha urýchliť vstrebávanie potu na základe takzvaného knôtového efektu. Je tiež viac príjemné na dotyk a zlepšuje fyziologické vlastnosti. Tieto tričká sú antibakteriálne, znižujú nežiadúci zápach a udržujú biologickú rovnováhu na pokožke pri športe i pohodových aktivítách. Hladký povrchu vlákna zabraňuje narušeniu štruktúry v priebehu prania a to zostáva hladké, pružné a úžasné lesklé aj po opakovanom praní. Osobne preferujem tento materiál v lete pri turistike.

50%MODAL, 45% POLYESTER, 5%ELASTANE

 

Starostlivosť:

Pranie Modal Kojo trička v studenej vode predĺži jeho životnosť. Modal je odolný proti krčeniu, preto si tričko zachová pekný tvar po celú dobu životnosti aj po opakovanom praní.

Odporúčame ručné pranie alebo pranie v práčke na jemný cyklus. Vyhnite sa bielidlám. Sušte prirodzene. Modal nežehlite pri vysokej teplote, môžete poškodiť jeho štruktúru.

modal pop

 

Naša najobľúbenejšia fotka z KOJO blogu :-).

Brand

KOJO

Veľkosť

L

Recenzie

Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.

Pridajte prvú recenziu pre “Tielko na dojčenie KOJO – AZURRO”

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *