Storchenwiege Café

Ergonomický ako šatka, jednoduchý ako nosič. Určený pre nosenie detí od 3 do 15 kg, nosenie vpredu a na chrbte.

119.00  s DPH

Na objednávku.

Nosič Storchenwiege je ideaálny na nosenie najmenších detí (novorodencov), ale zvládne aj nosenie ľahších batoliat (cca do 8. mesiacov). Umožňuje prispôsobiť šírku stredového panelu presne na šírku, ktorú má dieťa pri abdukčno-flekčnej polohe medzi kolienkami. Ďalej je možné skrátiť a utiahnuť stredový panel na bokoch pomocou šnúrky. Takto sa dá ľahko prispôsobiť nosič každému novorodencovi.

Na ochranu hlavičky sa rozbalí kapucňa pri spánku dieťaťa. Nosič Storchenwiege nemá klasické ramenné popruhy, ale ľahko polstrované pásy, ktoré sa zaväzujú ako pri tradičných nosičoch Mei Tai. To je výhodné najmä ak chcú nosiť partneri rôznych telesných dispozícií. Netreba zložito nadstavovať pracky, jednoducho nosič iba dotiahnete.

Materiálové zloženie – 100% bavlna, certifikát Öko-Tex. Nosič je vyrobený z materiálu, z ktorého sa vyrábajú šatky Storchenwiege na nosenie detí.

Brand

Storchenwiege

Materiál

Typ

Recenzie

Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.

Pridajte prvú recenziu pre “Storchenwiege Café”

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Od dnes až do 21.12. bude každý Váš nákup NA PREDAJNI AKO AJ NA E-SHOPE zaradený do súťaže o krásne ceny od nás a našich partnerov (napríklad Lenka carrier nosič, NIJE kapsa, KOJO podprsenka, MAMILAND tričko, a ďalšie zaujímavé ceny).
Zároveň každú nedeľu (počnúc 15.11. až do 20.12.) vyberieme jedného z Vás (opäť z každého nákupu na predajni alebo na eshope za ten týždeň) kto vyhrá od nás a našich partnerov nejakú príjemnú malú cenu (doplnok od AnaKalis, oblečko do Outlast, plienku alebo silikónový náhrdelník).
Toľko darčekov pre Vás máme pripravených, tak sa vychystajte k nám, a skúste šťastie 🙂.