Sestrice Smart Dress 07

Sestrice Smart Dress 07

100% bavlnený popelín, oeko tex standard 100

Veľkosti UNI Mini (XS/M) a UNI (L/XXL)

104.00 108.00  s DPH

Sestrice Smart Dress 07

100% bavlnený popelín, oeko tex standard 100 / 100% Tencel, Oeko-tex standard 100

Košeľové šaty, ktoré môžete nosiť na mnoho spôsobov. Bez opasku, s opaskom len v prednej časti alebo okolo celého pása. Keď rozopnete gombíky, získate ľahký a štýlový kardigán. Šaty majú kokosové gombíky po celej dĺžke. Ukážte svoju kreativitu! Kombinujte, skúšajte, viažte, alebo si ich oblečte gombíkmi dozadu a vytvoríte nový kus oblečenia.

Watercolor – pre tieto šaty sme zvolili jemný bavlnený popelín, pretože je pre nás dôležité, aby ste sa v šatách cítili príjemne.

Berry, Freya – pre tieto šaty sme zvolili 100% Tencel, pretože je pre nás dôležité, aby ste sa v šatách cítili príjemne.

Navrhnuté aj ušité s láskou na Slovensku.

Rozmery šiat:

Veľkosť    UNI Mini   UNI  
Prsia  126 cm  140 cm
Obvod rukávu  43 cm  45 cm
Dĺžka rukávu od krku  59 cm  62 cm
Dĺžka šiat  98 cm  101 cm

Zloženie:

farba Watercolor – 100 % bavlna

farba Berry, Freya – 100 % tencel

Hustota tkania pred praním:

farba Watercolor – 114 g/m2

farba Berry, Freya – 213 g/m2

Typ väzby: Tkaná látka

Pranie: V práčke pri 30 °C

Sušenie: Mimo priamych zdrojov tepla a slnka.

Žehlenie: Stupeň pre bavlnu.

 

Farba

, ,

Veľkosť

,

Brand

Sestrice

Sme dve sestry, ktoré sa z lásky k noseniu rozhodli vytvoriť prvú slovenskú značku šatiek. V odkaze na dobu, kedy nosenie v šatke bolo samozrejmé a prirodzené, sa pri tvorbe vzorov nechávame inšpirovať aj tradičnými slovenskými motívmi. Výsledkom je však vždy moderný dizajn, pretože šatka vie byť nielen praktickou pomôckou, ale aj módnym doplnkom. Ešte dôležitejšia než dizajn je pre nás kvalita šatky. Preto celý náš výrobný proces spĺňa náročné kritériá a všetky priadze sú testované, aby boli bezpečné aj pre tie najmenšie detičky. Koniec koncov, je to pochopiteľné, veď v týchto šatkách nosíme naše vlastné deti. Vďaka tejto stránke sa plní náš spoločný sen – vyrábať vlastné nosiče a šatky na nosenie detí. Budeme sa tešiť, ak si z našej ponuky vyberiete a aj vďaka vám sa rozrastie rodina detí, ktoré budú cítiť lásku a blízkosť rodiča vždy, keď to budú potrebovať.

Recenzie

Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.

Tento produkt môžu ohodnotiť len prihlásení zákazníci, ktorí si ho kúpili.