Sestrice DOPLNKY

„Sestricovské“ doplnky od výmyslu sveta :-).

Doplnky sú k dispozícii IBA V SESTRICE SHOWROOME v kammenej prevádzke babywearhouse alebo na www.sestrice.com 

Kategórie ,

V Sestrice showroom-e môžete nájsť veľa krásnych doplnkov. Aktuálne k dispozícii:

Šáliky: Forest Oak, Forest Ebony, Forest Rosehip, Poppy Misty Blue, Poppy Powder Pink, Poppy Red, Herbs Peonies, Roosters Lagoon, Slncia Lavender. Výška pred praním približne 60 cm, obvod 72 cm. Náš extra vysoký šálik sa dá nosiť na veľa spôsobov. Inšpirujte sa videom v Sestrice blogu.

„Doležité je mať nohy v teple:)“ návleky: Folk Cobalt, Folk Red, Geo, Herbs Mint, Merino Red, Merino Blue

Bavlnené návleky –  univerzálna veľkosť. Zloženie: 90 % bavlna, 8 % polyamid, 2 % elastan. Vlnené návleky s hodvábom – univerzálna veľkosť. Zloženie: 64 % vlna extra fine merino, 28 % morušový hodváb, 6 % polyamid, 2 % elastan.

Praktický batoh Sestrice s potlačou nášho najobľúbenejšieho vzoru Folk v tvare srdca zo 100 % bavlny.

Látková plienka je ušitá z jemnulinkého biobavlneno-bambusového froté s dlhou vkladačkou pre extra savosť. Vrchná časť je vyrobená z našej šatkoviny zo 100 % bavlny. Na vnútornú, savú časť sme použili froté vyrobené z bambusu a bio bavlny.

Eko-odličovacie tampóny: ušité zo zbytkov šatkoviny a bambusového froté.

Plechový hrnček s novou variáciou obľúbeného vzoru Makovičiek. Povrch hrnčeka je ošetrený hydroglazúrou. Je to neškodná organická farba bez ťažkých kovov alebo nebezpečných látok. Nie je odolná voči mechanickému poškriabaniu, preto doporučujeme ručné umývanie. Objem: 350 ml

Detský ring sling na nosenie bábik a iných tvorov s dizajnom Herbs Mint a Herbs Peonies. Pre všetky naše malé mamičky a oteckov 🙂 RING SLING NIE JE URČENÝ NA NOSENIE DETÍ.

 

Brand

Sestrice

Sme dve sestry, ktoré sa z lásky k noseniu rozhodli vytvoriť prvú slovenskú značku šatiek. V odkaze na dobu, kedy nosenie v šatke bolo samozrejmé a prirodzené, sa pri tvorbe vzorov nechávame inšpirovať aj tradičnými slovenskými motívmi. Výsledkom je však vždy moderný dizajn, pretože šatka vie byť nielen praktickou pomôckou, ale aj módnym doplnkom.Ešte dôležitejšia než dizajn je pre nás kvalita šatky. Preto celý náš výrobný proces spĺňa náročné kritériá a všetky priadze sú testované, aby boli bezpečné aj pre tie najmenšie detičky. Koniec koncov, je to pochopiteľné, veď v týchto šatkách nosíme naše vlastné deti.Vďaka tejto stránke sa plní náš spoločný sen – vyrábať vlastné nosiče a šatky na nosenie detí. Budeme sa tešiť, ak si z našej ponuky vyberiete a aj vďaka vám sa rozrastie rodina detí, ktoré budú cítiť lásku a blízkosť rodiča vždy, keď to budú potrebovať.