Sestrice Detský nákrčník

Sestrice Detský nákrčník

Hrejivý dvojvrstvový nákrčník z materiálu Tecnowool.

Vhodný pre deti škôlkarského a školského veku. Je pohodlný, neobmedzuje ich v pohybe a vďaka suchému zipsu si ho dokážu sami zapnúť.

 

25.00  s DPH

Sestrice Detský nákrčník

Hrejivý dvojvrstvový nákrčník z materiálu Tecnowool od talianskeho výrobcu Pontetorto, ktorý je lídrom a priekopníkom vo výrobe funkčných a udržateľných materiálov.

Nákrčník je vhodný pre deti škôlkarského a školského veku. Je pohodlný, neobmedzuje ich v pohybe a vďaka suchému zipsu si ho dokážu sami zapnúť. Na nákrčníku je použitý suchý zips YKK, ktorý sa nezatrháva a tým chráni aj ostatné oblečenie.

Vďaka dostatočnej dĺžke suchého zipsu je nákrčník univerzálnej veľkosti a ľahko ho prispôsobíte na obvod detského krku.

Zloženie: 18% strižná vlna, 76% polyester 6% elastan


Pranie: V práčke, program vlna pri 30 °C

Sušenie: V sušičke na jemnom programe pre vlnu

Žehlenie: Nežehliť

 

Vzor

, , , ,

Brand

Sestrice

Sme dve sestry, ktoré sa z lásky k noseniu rozhodli vytvoriť prvú slovenskú značku šatiek. V odkaze na dobu, kedy nosenie v šatke bolo samozrejmé a prirodzené, sa pri tvorbe vzorov nechávame inšpirovať aj tradičnými slovenskými motívmi. Výsledkom je však vždy moderný dizajn, pretože šatka vie byť nielen praktickou pomôckou, ale aj módnym doplnkom. Ešte dôležitejšia než dizajn je pre nás kvalita šatky. Preto celý náš výrobný proces spĺňa náročné kritériá a všetky priadze sú testované, aby boli bezpečné aj pre tie najmenšie detičky. Koniec koncov, je to pochopiteľné, veď v týchto šatkách nosíme naše vlastné deti. Vďaka tejto stránke sa plní náš spoločný sen – vyrábať vlastné nosiče a šatky na nosenie detí. Budeme sa tešiť, ak si z našej ponuky vyberiete a aj vďaka vám sa rozrastie rodina detí, ktoré budú cítiť lásku a blízkosť rodiča vždy, keď to budú potrebovať.

Recenzie

Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.

Tento produkt môžu ohodnotiť len prihlásení zákazníci, ktorí si ho kúpili.

Možno by sa Vám páčilo…