Sestrice Carrier Plus

Sale!

Sestrice Carrier PLUS

Nosič Sestrice Carrier PLUS  je vyrobený z originálnej šatkoviny Sestrice zo 100% česanej bavlny.  Tento nosič s vami porastie, pokiaľ ho budete potrebovať. Jeho konštrukcia zabezpečí pohodlie a pomôže správnemu fyziologickému vývinu kĺbov a chrbtice deťom od jedného roka. Systém ramenných popruhov ShoulderComfort umožní zase maximálne pohodlie pre nosiaceho rodiča. Každý detail nosiča Sestrice Carrier Plus je dôkladne premyslený a precízne dielensky vypracovaný.

Ak hľadáte nosič pre dieťa vysoké 80 cm a viac, ktoré plánujete naďalej intenzívne nosiť, vyberte si variant Sestrice Carrier Plus od 80cm.  Pre dieťatko, okolo 8 mesiacov veku a výšky 70 cm vyberajte variant od 70cm.

174.00 189.00  s DPH

Sestrice Carrier PLUS

Nosič Sestrice Carrier PLUS je vyrobený z originálnej šatkoviny Sestrice zo 100% česanej bavlny.

Nosiče Sestrice Pure Aloe a Pure Spicy Brown sú vyrobené z originálnej šatkoviny Sestrice so zložením 58 % ľan a 42 % česaná bavlna – výborný materiál na horúce letné dni.

Tento nosič s vami porastie, pokiaľ ho budete potrebovať. Jeho konštrukcia zabezpečí pohodlie a pomôže správnemu fyziologickému vývinu kĺbov a chrbtice deťom už od 3 mesiacov. Systém ramenných popruhov ShoulderComfort umožní zase maximálne pohodlie pre nosiaceho rodiča. Každý detail nosiča Sestrice Carrier je dôkladne premyslený a precízne dielensky vypracovaný.

Vieme, že najdôležitejšie sú zdravie a bezpečnosť vašich detí, preto sme nosič vyrobili len z certifikovaných materiálov a všetky jeho súčasti spĺňajú prísnu európsku normu pre nevystužené nosidlá.

Ak hľadáte nosič pre dieťa vysoké 70 cm a viac (niektoré deti dosiahnu túto výšku už v 8. mesiaci), ktoré plánujete naďalej intenzívne nosiť, vyberte si Sestrice Carrier Plus

Tento väčší model ešte lepšie rozloží váhu vášho dieťatka. A vďaka variabilnej chrbtovej opierke bude rásť s dieťatkom až do jeho troch rokov.

Súčasťou balenia nosiča Sestrice Carrier Plus je aj kapucňa, dva ochranné návleky na ramenné popruhy, praktický batoh a podrobný návod na použitie. Umiestnenie dizajnov sa na konkrétnych nosičoch môže líšiť.

Prečítajte si o všetkých vlastnostiach nosiča Sestrice Carrier.

Vzor

, , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Brand

Sestrice

Sme dve sestry, ktoré sa z lásky k noseniu rozhodli vytvoriť prvú slovenskú značku šatiek. V odkaze na dobu, kedy nosenie v šatke bolo samozrejmé a prirodzené, sa pri tvorbe vzorov nechávame inšpirovať aj tradičnými slovenskými motívmi. Výsledkom je však vždy moderný dizajn, pretože šatka vie byť nielen praktickou pomôckou, ale aj módnym doplnkom. Ešte dôležitejšia než dizajn je pre nás kvalita šatky. Preto celý náš výrobný proces spĺňa náročné kritériá a všetky priadze sú testované, aby boli bezpečné aj pre tie najmenšie detičky. Koniec koncov, je to pochopiteľné, veď v týchto šatkách nosíme naše vlastné deti. Vďaka tejto stránke sa plní náš spoločný sen – vyrábať vlastné nosiče a šatky na nosenie detí. Budeme sa tešiť, ak si z našej ponuky vyberiete a aj vďaka vám sa rozrastie rodina detí, ktoré budú cítiť lásku a blízkosť rodiča vždy, keď to budú potrebovať.

Recenzie

Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.

Tento produkt môžu ohodnotiť len prihlásení zákazníci, ktorí si ho kúpili.