Prosím Spinkej - knihy

V aktuálnej situácii, ak by ste knižku chceli kúpiť a neviete sa k nám dostať, napíšte nám email alebo do poznámky k Vašej objendávke ktorú/-é, a my Vám ju/ich pošleme. Po otvorení prevádzky budú knižky opäť iba na predajni.

Prosím spinkej – knihy dostupné iba na predajni:

S láskou o detskom spánku,  Rozprávkovanie pre spokojné spinkanie,  Spánkohranie,  Batole + miniRozprávkovanie

Kategórie ,

Lenku Medvecovú Tinkovú som začala sledovať niekedy v priebehu roka 2016, kedy do našej rodiny dokvitlo dietko číslo 2. Na prvej dcére, ktorá sa narodila v roku 2011 sme ako rodičia „absolvovali“ zo začiatku rôzne, povedzme že spánkové pokusy podľa toho, čo hovorili knižky a príručky TOHO JEDINÉHO ZDRAVÉHO SPÁNKU – vyplakania. Našťastie sme vydržali asi jeden deň – a potom sme išli oveľa viac podľa našej intuície a nie rečí ostatných.

Preto pri druhej dcére, kedy som už vedela, že vyplakanie NO WAY, mi Lenkino písanie bolo veľmi blízke. Navyše, druhú dcérku sme museli oveľa intenzívnejšie nosiť v šatke alebo v nosiči, zároveň bola tým nevyklopiteľným dieťaťom do postieľky asi do jedného roka :-D. Lenkina knižka ma v tomto pre mňa celkom ťažkom období, utvrdila v tom, že to robím dobre. Že intenzívnym nosením a spánkom v šatke pri dojčení nepokazím prirodzený vývoj spánkových cyklov svojho dieťaťa. Skôr naopak, pomôžem dcére nadobúdať pocit bezpečia, ktorý je pre jej zdravý vývoj sebavedomia veľmi dôležitý. A že určite nebudem musieť uspávať deti až do maturity! 😀 Teraz obe moje slečny spia…..celú noc!!!

Našli ste sa v mojom príbehu? Ak áno, príďte si k nám po tú najgeniálnejšiu knižku o detskom spánku a zistíte, že ste normálne mamy, ktorým len záleží na zdravom citovom živote a sebavedomí vašich detí  v budúcnosti.

Viac k projektu Prosím Spinkej si môžete preštudovať na ich web stranke TU.