Prosím Spinkej - knihy

Prosím spinkej – knihy dostupné iba na predajni:

S láskou o detskom spánku

Rozprávkovanie pre spokojné spinkanie

Spánkohranie

Batole + miniRozprávkovanie

Kategórie ,

Lenku Medvecovú Tinkovú som začala sledovať niekedy v priebehu roka 2016, kedy do našej rodiny dokvitlo dietko číslo 2. Na prvej dcére, ktoprá sa narodila v roku 2011 sme ako rodičia “absolvovali” zo začiatku rôzne, povedzme že spánkové pokusy podľa toho, čo hovorili knižky a príručky TOHO JEDINÉHO ZDRAVÉHO SPÁNKU – vyplakania. Našťastie sme vydržali asi jeden deň – a potom sme išli oveľa viac podľa našej intuície a nie rečiach ostatných.

Preto pri druhej dcére, kedy som vedela, že vyplakanie NO WAY, mi Lenkino písanie bolo veľmi blízke. Navyše, druhú dcérku sme museli oveľa intenzívnejšie nosiť v šatke alebo v nosiči, zároveň bola tým nevyklopiteľným dieťaťom do postieľky asi do roka :-D. Lenkina knižka ma v tomto pre mňa celkom ťažkom období, utvrdila v tom, že to robím dobre. Že intenzívnym nosením a spánkom v šatke pri dojčení nepokazím prirodzený vývoj spánkových cyklov svojho dieťaťa. Skôr naopak, pomôžem dcére nadobúdať pocit bezpečia, ktorý je pre jej zdravý vývoj sebavedomia veľmi dôležitý. A že určite nebudem musieť uspávať deti až do maturity! 😀 Teraz obe moje slečny spia…..celú noc!!!

Našli ste sa v mojom príbehu? Ak áno, príďte si k nám po tú najgeniálnejšiu knižku o detskom spánku a zistíte, že ste normálne mamy, ktorým len záleží na zdravom citovom živote a sebavedomí vašich detí  v budúcnosti.

Viac k projektu Prosím Spinkej si môžete preštudovať na ich web stranke TU.

 

Brand

Prosím Spinkej

Recenzie

Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.

Pridajte prvú recenziu pre “Prosím Spinkej – knihy”

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Od dnes až do 21.12. bude každý Váš nákup NA PREDAJNI AKO AJ NA E-SHOPE zaradený do súťaže o krásne ceny od nás a našich partnerov (napríklad Lenka carrier nosič, NIJE kapsa, KOJO podprsenka, MAMILAND tričko, a ďalšie zaujímavé ceny).
Zároveň každú nedeľu (počnúc 15.11. až do 20.12.) vyberieme jedného z Vás (opäť z každého nákupu na predajni alebo na eshope za ten týždeň) kto vyhrá od nás a našich partnerov nejakú príjemnú malú cenu (doplnok od AnaKalis, oblečko do Outlast, plienku alebo silikónový náhrdelník).
Toľko darčekov pre Vás máme pripravených, tak sa vychystajte k nám, a skúste šťastie 🙂.