2nd chance – Moyo Classa Tiny (starý strih)

Zľava!

Moyo Classa Tiny je celoprackový rastúci šatkový nosič od cca 3 mesiacov/5kg do 1,5 až 2 rokov dieťaťa. Nastavenie šírky chrbtovej opierky medzi kolienkami a výšky chrbtovej opierky je na šnúrku ušitú zo šatky a šírka chrbtovej opierky je nastaviteľná od 28 cm do 41 cm, výška chrbtovej opierky od 35 cm do 45 cm. Nosič má klasické ramenné popruhy bez možnosti kríženia a je možné ho nosiť vpredu a na chrbte. Bedrový pás je prešívaný, z vonkajšej strany vytvrdený pevnejšou hmotou, z vnútornej strany mäkko polstrovaný. Je to starší druh bedrového pásu.

Ponúkame Vám na odkup nosič, ktorý bol zaradený v našej požičovni. Celkovo bol využitý veľmi sporadicky, čiže je v bezchybnom stave, ako nový.

60,00  s DPH

Dostupnosť Na sklade

Moyo Classa Tiny je celoprackový rastúci šatkový nosič od cca 3 mesiacov/5kg do 1,5 až 2 rokov dieťaťa. Nastavenie šírky chrbtovej opierky medzi kolienkami a výšky chrbtovej opierky je na šnúrku ušitú zo šatky a šírka chrbtovej opierky je nastaviteľná od 28 cm do 41 cm, výška chrbtovej opierky od 35 cm do 45 cm. Nosič má klasické ramenné popruhy bez možnosti kríženia a je možné ho nosiť vpredu a na chrbte. Bedrový pás je prešívaný, z vonkajšej strany vytvrdený pevnejšou hmotou, z vnútornej strany mäkko polstrovaný. Je to starší – mäkší druh bedrového pásu.

Brand

Moyo

Mopis značky Moyo

Recenzie

Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.

Tento produkt môžu ohodnotiť len prihlásení zákazníci, ktorí si ho kúpili.