NoMa baby Adapt 1

NoMa baby Adapt 1

Nosič Noma Baby je ergonomický nosič vyrobený zo šatky určenej na nosenie detí, ktorý rastie spolu s dieťatkom.

– od 2 mesiacov do 1,5 roka

– od konfekčnej veľkosti 56/62 do 80/86

150.00  s DPH

NoMa baby Adapt 1

Nosič Noma Baby je ergonomický nosič vyrobený zo šatky určenej na nosenie detí, ktorý rastie spolu s dieťatkom.

Ponúka pohodlné nosenie pre vás a vaše dieťatko. Nosiče poskytujú možnosť predného a zadného nosenia. Navrhnuté sú tak, aby poskytovali najlepšiu ergonomickú polohu, ktorá podporuje zdravý vývoj bedier a chrbtice dieťatka. Ideálna voľba pre dlhodobé nosenie. Pri výrobe nosičov používame materiály s certifikátom pre deti do 3 rokov. Nosiče sú certifikované a testované do hmotnosti 20 kg.

Veľkou výhodou je jednoduché nastavenie nosiča. Veľkosť nosiča si prispôsobíte na požadovanú veľkosť pomocou šnúrok. Na nastavenie šírky nosiča je určená šnúrka nachádzajúca sa nad bedrovým pásom v prednej časti nosiča. Výška nosiča sa nastaví pomocou šnúrok umiestnených na bočných stranách prednej časti nosiča. Počas nosenia je zaručená maximálna bezpečnosť.

Hrudná spona je klasická. V prípade, ak dieťatko zaspí v nosiči viete mu hlavičku zafixovať pomocou kapucne.

Veľkosť

  • od 2 mesiacov do 1,5 roka (od konfekčnej veľkosti 56/62 do 80/86)

Materiál

Tkaniny, priadze, farbivá a ostatný pomocný materiál sú certifikované, aby vyhovovali bezpečnostným normám. Šatkovina je utkaná z priadze 100 % česanej bavlny. Česaná bavlna je na dotyk jemná a mäkká. Oproti obyčajnej bavlne je česaná bavlna nosnejšia. Preto je ideálna ako aj pre malé bábo tak aj pre staršie deti. Pri farbení šatkoviny sa používajú farby vhodné pre deti do 3 rokov a šetrné voči životnému prostrediu.

Zloženie

– 100% česaná bavlna

– 46% bavlna, 40% tencel a 14% ľan – vzor Wild Love, Pink Love, Dračie šupiny Lavender, Dračie šupiny Lila

Starostlivosť

Nosič ušitý z našich materiálov posielame ready to use (nie je potrebného ho pred prvým použitím prať). Nosič je možné prať v práčke pri teplote 30°C, všetky pracky musia byť zapnuté. Odporúčame prať v pracom vrecku a použiť prostriedok bez optických rozjasňovačov. Nesušiť v sušičke.

Vzor

Dračie šupiny Wine, Bird Garden, Wild Love

Brand

NoMa

Recenzie

Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.

Tento produkt môžu ohodnotiť len prihlásení zákazníci, ktorí si ho kúpili.