Našou krajinou 01

Sestrice – Šatka Našou krajinou 01

Táto šatka vďaka vysokému obsahu Tenclu, ktorý ju robí jemnou, skvele poslúži na malé bábätko, ale zároveň vďaka vyššej gramáži odnesie aj veľké detičky.

136.00  s DPH

Vymazať
SKU N/A Kategória Tags , ,

Sestrice – Našou krajinou 01

Vychutnajte si leto aj so svojím bábätkom v objatí, kde mu je najlepšie. Mäkká, poddajná, chladivá a vynikajúco odvádza pot. Táto šatka vďaka vysokému obsahu Tenclu, ktorý ju robí jemnou, skvele poslúži na malé bábätko, ale zároveň vďaka vyššej gramáži odnesie aj veľké detičky. Tenclové vlákno je veľmi jemné, vďaka čomu môže na šatke vystupovať mierny chĺpok. Je to prirodzená vlastnosť materiálu a nie je to závada.

Hana, dizajnérka a mama dvoch chlapcov, vytvorila túto krajinku, pretože miluje multifunkčné veci. V tejto šatke odnesiete svoje bábätko, poslúži ako deka a nakoniec aj ako hracia podložka pre autíčka, ktoré môžu brázdiť cestičky. Názov dizajnu sme si, s láskavým dovolením, požičali od skupiny Para, ktorú máme veľmi radi už veeeľmi dlho.

Použité priadze sú certifikované podľa OEKO-TEX®Standard 100 produktovej triedy 1 a zároveň aj farbiaci proces spĺňa tie najprísnejšie kritériá pre deti do troch rokov.

Šírka šatky je 72 cm.

Zloženie: 59 % Tencel, 41 % česaná bavlna

Hustota tkania pred praním: 305 g/m2

Typ väzby: atlasová

Pranie: V práčke pri 40 °C

Sušenie: Mimo priamych zdrojov tepla a slnka

Žehlenie: Stupeň pre bavlnu s naparovaním

 

Návod na viazanie úväzu Kríž s kapsou TU!

Veľkosť

, ,

Vzor

Brand

Sestrice

Sme dve sestry, ktoré sa z lásky k noseniu rozhodli vytvoriť prvú slovenskú značku šatiek. V odkaze na dobu, kedy nosenie v šatke bolo samozrejmé a prirodzené, sa pri tvorbe vzorov nechávame inšpirovať aj tradičnými slovenskými motívmi. Výsledkom je však vždy moderný dizajn, pretože šatka vie byť nielen praktickou pomôckou, ale aj módnym doplnkom. Ešte dôležitejšia než dizajn je pre nás kvalita šatky. Preto celý náš výrobný proces spĺňa náročné kritériá a všetky priadze sú testované, aby boli bezpečné aj pre tie najmenšie detičky. Koniec koncov, je to pochopiteľné, veď v týchto šatkách nosíme naše vlastné deti. Vďaka tejto stránke sa plní náš spoločný sen – vyrábať vlastné nosiče a šatky na nosenie detí. Budeme sa tešiť, ak si z našej ponuky vyberiete a aj vďaka vám sa rozrastie rodina detí, ktoré budú cítiť lásku a blízkosť rodiča vždy, keď to budú potrebovať.

Recenzie

Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.

Tento produkt môžu ohodnotiť len prihlásení zákazníci, ktorí si ho kúpili.

Nedávne recenzie