Nákrčník Respilon® R-Shield (DOSPELÝ) s protivírusovou membránou čierny

Nákrčník Respilon® R-Shield s protivírusovou membránou zo špeciálneho nanovlákna zachytí až 99,9% vírusov, baktérií, ale aj prachu, smogu, popola, roztočov a alergénov.

39.60  s DPH

Na objednávku.

Kategória

Nákrčník Respilon® R-Shield DOSPELÝ s protivírusovou membránou čierny

Nákrčník Respilon® R-Shield s protivírusovou membránou zo špeciálneho nanovlákna zachytí až 99,9% vírusov, baktérií, ale aj prachu, smogu, popola, roztočov a alergénov.

Ochrana pritom funguje oboma smermi, preto chráni tak samotného nositeľa, ako aj jeho okolie.

Samotný nákrčník je vyrobený z pohodlného Spandexu, ktorý je elastický a dobre odvádza vlhkosť. Nanovláknová membrána je prišitá v oblasti, ktorá zakrýva nos a ústa nositeľa. Táto membrána je mimoriadne hustá sieť silných nanovláken so schopnosťou zachytiť aj najmenšie tuhé a kvapalné častice vo vzduchu (vrátane vírusov, baktérií, peľov, atď.).

Obvod nákrčníka je nastaviteľný pre maximálne pohodlie pri nosení. Na nose je umiestnená tvarovateľná spona, ktorá sa dokonale prispôsobí tvári a obmedzí únik vzduchu.

Respilon® R-Shield si svoje vlastnosti zachováva aj po 50 praniach. V prípade ochrany proti prachu, smogu či alergénom: postačí výrobok vyprať až po niekoľkých dňoch intenzívnejšieho nosenia (30°C v rukách alebo na program: ručné pranie).

V prípade ochrany pred vírusmi, baktériami alebo roztočmi: odporúča sa prať ho po každom použití.

Testy a certifikácie: Viral Filtration Efficiency VFE (Nelson Labs), Bacterial Filtration Efficiency BFE (Nelson Labs), Particle Filtration Efficiency PFE (Nelson Labs), Státní zdravotní ústav ČR: kožní snášenlivost, Výzkumní ústav bezpečnosti práce ČR: záchyt častíc a parafinového oleje.

Brand

Respilon

Recenzie

Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.

Pridajte prvú recenziu pre “Nákrčník Respilon® R-Shield (DOSPELÝ) s protivírusovou membránou čierny”

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *