Moyo UNI – rôzne varianty

Moyo UNI

 • Ergonomický nosič vhodný pre úplných začiatočníkov v nosení
 • Jednoduché a intuitívne nastavovanie
 • Vhodný aj pre novorodencov
 • od veľkosti 56 do 92

155.00  s DPH

Moyo UNI

Moyo UNI je ergonomický rastúci nosič, vyrábaný zo šatkoviny, v ktorom môžete nosiť svoje bábätko od narodenia, približne od 3,5 kg hmotnosti. Veľkostne nosič bude rásť s bábätkom až do veľkosti cca 86 – 92.

Spôsob nastavenia chrbtovej opierky, respektíve jej zmenšenie na spodnú hranicu veľkosti umožňuje nosenie aj novonarodených bábätiek. Na chrbtovej opierke nastavujeme jej šírku medzi nožičkami bábätka, výšku a taktiež šírku v záhlaví bábätka.

Aby bolo v nosiči možné nosiť novorodenca je dôležité, aby bolo možné chrbtovú opierku zmenšiť natoľko, aby bolo bábätko v správnej ergonomickej polohe. Moyo Uni spĺňa túto podmienku vo všetkých smeroch. Nožičky bábätka sú v správnej polohe – pomyslenom písmene M, kedy je zadoček nižšie ako kolienka.

Nožičky nie sú odtláčané nahromadenou látkou a teda môžu voľne visieť. Chrbtová opierka pevne obopína chrbátik bábätka, dáva mu dostatočnú oporu a umožňuje mu zaguľatenie do písmena C. Bábätko je v nosiči bezpečne a pevne uložené bez toho aby sa vychyľovalo do strán. Hlavička bábätka je nad úrovňou opierky, ktorá ma v hornej časti umiestnené sťahovanie záhlavia aby aj táto horná časť zabezpečovala oporu pre krčnú chrbticu. Samozrejmosťou je fixačná kapucňa, ktorou zabezpečíme držanie hlavičky.

Moyo UNI spĺňa všetky požiadavky na bezpečné a zdravé nosenie najmenších bábätiek.

Zloženie:

100% bavlna (Delta Cinnamon, Delta Storm, Diamond Magenta, Doodle Jeans, Poľana Coral, Horal Sandstone, Old´s kool Golden, Poľana Cotton Sky, Roses Monochrome, Village Lilac, Village Sapphire, Wild Clay)

78% bavlna / 22% tencel (Wild Aquamarine)

52% bavlna / 48% ľan (Delta Antracit, Poľana Beige, Poľana Denim, Poľana Grey)

Starostlivosť:

Moyo UNI - rôzne varianty 7

 • Šatky, z ktorých nosiče šijeme, pred strihaním perieme a žehlíme, a teda z funkčného hľadiska sú nosiče ihneď pripravené k používaniu.
 • Keď sa rozhodnete si nosič nechať, odporúčame ho z hygienických dôvodov oprať ( prvý krát nemusíte použiť prací gél ).
 • Pri znečistení nosiča odporúčame na pranie používať šetrné pracie gély bez optických rozjasňovačov.
 • Používaním slintákov – chráničov popruhov, obmedzíte frekvenciu prania nosiča.
 • Pred praním v práčke zapnite všetky spony na nosiči a presvedčte sa, že sú tvrdé časti suchých zipsov prilepené ( bedrový pás)
 • Pre úplnú istotu môžete nosič prať v obliečke z vankúša.
 • Nosič perte na nízkych otáčkach a sušte vystretý. Časti mimo plastových spôn a popruhov môžete žehliť.

Videonávod na nastavenie nosiča TU

Fotonávod na nastavenie nosiča TU

Materiál nosiča

Ramenné popruhy

Typ

Vzor

, , , , , , , , , , , , , , , , ,

Brand

Moyo

Mopis značky Moyo

Recenzie

Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.

Tento produkt môžu ohodnotiť len prihlásení zákazníci, ktorí si ho kúpili.