Lenka Toddler Mandala Day

BeLenka Toddler je krásny nosič pre väčšie deti od 18 mesiacov až do 3,5 roka. Popruhy: klasické bez možnosti kríženia.

Ergonomické nosiče Lenka ponúkajú ten najvyšší komfort a bezpečie pre vás a vaše bábätko. Sú vyrábané s láskou na Slovensku z najkvalitnejších materiálov, certifikovaných pre tých najmenších. Detské nosiče Lenka spĺňajú tie najvyššie kritéria pre zdravé a ergonomické nosenie.

 

139.00  s DPH

Na objednávku.

Materiál

Ramenné popruhy

Typ

Na objednávku.

Info od výrobcu:

BeLenka Toddler – nerastúci nosič.

Materiál: 100% bavlna
Štandard: pre deti od 18 mesiacov do 3,5 roka
Popruhy: Klasické bez možnosti kríženia

Šatkový nosič Lenka je výbornou pomôckou na nosenie detí. Je vyrobený z veľmi obľúbených šatiek utkaných z vysoko kvalitnej organickej bavlny. Jednoducho a rýchlo si ho nasadíte a zapnete, hodí sa preto na krátkodobé aj dlhodobé nosenie, doma i na prechádzke v parku či v meste.

Ramenné popruhy sú polstrované, zapínajú sa klasicky, na chrbte sa nekrížia. Ramenné popruhy aj bedrový pás sa zapínajú na pracky. Samozrejmosťou sú poistky (gumičky), ktoré sa nachádzajú na ramenných popruhoch i na bedrovom páse a bránia náhodnému rozopnutiu. Výhodou nosiča je aj vyvýšená chrbtová opierka, ktorá poskytuje maximálnu oporu hlavičky dieťatka.

Súčasťou nosiča je kapucňa, ktorá poslúži proti vetru i slnku, ale aj na elimináciu vonkajšieho ruchu, keď dieťatko v nosiči zaspí. Kapucňa je vybavená šnúrkami pre bezproblémovú manipuláciu aj v prípade nosenia na chrbte. Kapucňu nasadíte veľmi jednoducho, na jej uchytenie slúžia háčiky umiestnené na ramenných popruhoch.

Nosič umožňuje nosenie vpredu aj vzadu na chrbte.

VYROBENÉ NA SLOVENSKU

Brand

Be Lenka

Materiál

Ramenné popruhy

Typ

Recenzie

Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.

Pridajte prvú recenziu pre “Lenka Toddler Mandala Day”

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *