Lenka 4ever jednofarebná, krížené popruhy

Ergonomický rastúci detský nosič Lenka 4ever s originálnym dizajnom.

Vhodný na nosenie detí od dvoch až troch mesiacov.

Popruhy široké s kríženými popruhmi.

129.00  s DPH

Vymazať
SKU 10025 Kategória
Materiál

Ramenné popruhy

Typ

Farba

Ružová, Zelená, Hnedá, Šedá, Modrá

Lenka 4ever

Materiál: 100% bavlna
Vhodný: od približne 3 mesiacov (veľkosť 62 – 68) do približne 3 rokov (veľkosť 104), v závislosti od veľkosti

Popruhy: široké s kríženými popruhmi

Lenka 4ever je prepracovaným pomocníkom na nosenie vášho dieťatka.

Nosič je plne nastaviteľný na mieru dieťatka. Šírka nosiča sa nastavuje veľmi jednoducho pomocou sťahovacích šnúrok umiestnených na prednej strane chrbtovej opierky tesne nad bedrovým pásom. Šnúrky stačí stiahnuť podľa veľkosti vášho bábätka a zaviazať na uzol.

V hornej časti chrbtovej opierky sa nachádzajú gumičky, pomocou ktorých efektívne nastavíte šírku nosiča tak, aby bola fixovaná hlavička dieťatka, ktoré ju ešte samo neudrží. Tento spôsob nastavenia nosiča zaručuje maximálnu bezpečnosť počas nosenia.

Nastaviteľná je aj výška chrbtovej opierky, ktorú podľa potreby stiahnete/povolíte pomocou sťahovačov v hornej časti chrbtovej opierky.

Bedrový pás je dômyselne navrhnutý tak, aby sa dokonale prispôsobil každému typu postavy. Je mäkký a pohodlný a vo svojom strede obsahuje praktickú kapsičku. Využijete ju ako vrecko na uloženie pár drobností.

Nosič je vybavený kapucňou, ktorá poslúži proti slniečku, vetru alebo na elimináciu okolitého ruchu, keď dieťatko v nosiči zaspí. Na uchytenie kapucky slúžia gumičky, ktoré sa prichytia na háčiky umiestnené na ramenných popruhoch.

Materiál

Ramenné popruhy

Typ

Farba

Ružová, Zelená, Hnedá, Šedá, Modrá

Brand

Be Lenka