Kukla Agnes

Kukla Agnes – Každé bábätko v nosiči/šatke sa rado pozerá na svet. No často pri tom bojuje s jedným problémom. Keď otáča hlavičkou, čiapočka mu zvykne padnúť na oči, alebo mu vykuknú ušká, alebo sa čiapka na hlave dlho neudrží. Kukla je ideálnym riešením zapletenia hlavičky v chladných dňoch.

13.00  s DPH

Vymazať
SKU 20034 Kategórie ,
Farba

zelená, červená, červená-psík, zelený psík, modrá-dinosaurus, modrá

Kukla Agnes

Každé bábätko v nosiči/šatke sa rado pozerá na svet. No často pri tom bojuje s jedným problémom. Keď otáča hlavičkou, čiapočka mu zvykne padnúť na oči, alebo mu vykuknú ušká, alebo sa čiapka na hlave dlho neudrží.

Preto sme ušili praktickú kuklu, ktorá mu z hlavy neskĺzne a ani sa neotočí. Je z príjemného priedušného materiálu, ktorý nebude bábätko prehrievať, ak aj zaspí v teple bundy. Pridanou hodnotou je, že mu rovnako ochráni celý krk a tak sa jedným šupom vyhnete nepraktickým čiapkam a šálom.

Kuklu si môžete vybrať zo štyroch farieb a niekoľkých veselých dizajnov pre chlapcov aj dievčatá – dinosaurus, psík alebo jednoduchá univerzálna kukla bez ozdôb. Kukla je veľkosťou vhodná pre deti od 6-12mesiacov.

Brand

Agnes

agnes logo
Farba

zelená, červená, červená-psík, zelený psík, modrá-dinosaurus, modrá

Recenzie

Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.

Pridajte prvú recenziu pre “Kukla Agnes”

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *