KOJO - Merino tričko na dojčenie - APRICOT

KOJO Merino tričko na dojčenie

KOJO tričko na dojčenie merino + tencel marhuľové

Overený dizajn zaručí pohodlie a diskrétnosť dojčenia 😉

47.00  s DPH

Vymazať

KOJO – Merino tričko na dojčenie

Tričko na dojčenie z čisto prírodných materiálov.

Vďaka unikátnej kombinácii merino vlny a materiálu tencel tieto tričká na kojenie spájajú v sebe pozitívne vlastnosti oboch- čisto prírodných materiálov.

Tencel sa extrahuje z eukalyptového dreva, pričom jeho výroba má takmer nulový dopad na životné prostredie. Jeho vlákno je jemné ako hodváb, ale je pevnejšie a odolnejšie ako vlna. Tencel sa vie vyrovnať s vlhkosťou tak, ako žiadne iné vlákno, absorbuje vlhkosť úplne a prirodzene ho uvoľní von. Vďaka merino vlne sú tričká termoregulačné a s prirodzenou schopnosťou UV ochrany. Tieto charakteristiky robia KOJO tričká z kolekcie Apricot špičku medzi funkčným oblečením.

Tričká sú nízkogramážové, ideálne na leto, alebo ako spodná vrstva v chladnom počasí. Sú mierne elastické vďaka vlne, jemnejšie a pevnejšie vďaka tenclu a teda nie sú tak náchylné na prípadné poškodenie ako čisté merino.

KOJO tričko na dojčenie je určené na nosenie ako základná vrstva priamo na pokožke. Moderný ženský strih, ktorý umožňuje pohyb bez obmedzení, keď cvičíte, beháte, alebo len na prechádzke. Strih je upravený pre jednoduchý a pohodlný prístup k prsníku. Je navrhnutý tak, aby neobmedzoval vzhľadom k veľkosti košíčkov a podprsenky, akú máte na sebe a umožňuje diskrétne dojčiť v takmer každej situácii. Dvojité šitie a prepojenie troch vrstiev látky v najviac namáhanej hornej časti Kojo trička zabezpečí, že tričko udrží perfektný strih aj po dlhodobom používaní.

Môžete ho nosiť aj po období dojčenia, pretože má rovnaké vlastnosti a je rovnako pohodlné ako iné kvalitné funkčné oblečenie

50% MERINO, 50% TENCEL

KOJO - Merino tričko na dojčenie - APRICOT 3

 

VEĽKOSŤ XS S M L XL
hrudník cm do 78 88 96 106 116
pás cm do 66 74 82 90 98
boky cm do 80 88 98 108 118
Farba

Veľkosť

, , , ,

Brand

KOJO

O MNE

Moje meno je Jana a som mamou Filipa  a Terezky. PraktizujemKOJO - Merino tričko na dojčenie - APRICOT 4KOJO - Merino tričko na dojčenie - APRICOT 4 kontaktné rodičovstvo a myslím, že dojčenie je rozhodujúce hlavne v úvodnom období vývoja dieťaťa.

Som aktívna. Môj  život je spojený so športovými aktivitami “snažím sa byť fitmom” 🙂 Vždy som behala, turistikovala a milujem čas strávený vonku – v prírode.

NÁPAD KOJO

Keď sa Filip narodil, začala som ho nosiť v šatke. Nápad KOJO prišiel počas jednej z mojich prechádzok s ním v zime. On mrnčal a ja som ho potreboval nadojčiť. Zistila som, že je príliš ťažké nájsť a dostať prsia z pevného funkčného trička ktoré som mala na sebe, aby bol môj novorodenec spokojný a pokojný.

Tu sa objavil prvýkrát nápady pre tričko KOJO. Začala som premýšľať o kombinácii fuknčného oblečenia vyrobeného z dokonalých materiálov, pre všetky druhy outdoorových aktivít s komfortom tričiek navrhnutých špeciálne pre dojčiace matky – funkčné tričko na kojenie.

Našla som k prírode ohľaduplnú rodinnú firmu. Táto spoločnosť, s ktorou spolupracujem, vyvíja a vyrába vlastné syntetické a vlnené / merino vlákna a celá výroba je založená na Slovensku. Výrobný proces a použité materiály sú zárukou špičkovej kvality funčného oblečenia KOJO.

MATERIÁLY, Z KTORÝCH JE KOJO

Základnou myšlienkou bolo mať KOJO len zo 100% prírodného materiálu. Ale uvedomila som si, že nie každá mamička sa bude cítiť pohodlne v 100% merino vlne. A existujú výhody syntetického vlákna v porovnaní s vlnou. Nakoniec toto je to, čo najviac vyhovuje mojim očakávaniam: modal a merino vlna, niekedy v kombinácii s polypropylénom. Môžete si prečítať ich atribúty tu alebo v sekcii .Materiály

A čo robiť s KOJO, keď vaše malé drahocenné dieťa už nie je kojené? Jednoducho ho noste ako bežné termotričko. Má rovnaké vlastnosti a je rovnako pohodlné ako akákoľvek vysokokvalitná funkčná bielizeň. Okrem toho postupne do našej ponuky pridávame aj iný sortiment pre nekojace mamičky ako aj detičky.

Ak si objednáte tričko KOJO, dostanete ho v roztomilom vrecúšku s osobným venovaním. Návrh vrecka a logo KOJO sú výsledkom mojej spolupráce s veľmi šikovnou a kreatívnou dizajnérkou z nášho mesta :-).

Viac na ..

Recenzie

Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.

Tento produkt môžu ohodnotiť len prihlásení zákazníci, ktorí si ho kúpili.