Herbs Adam

Upokojujúce, voňavé, osviežujúce, liečivé pre dušu aj telo…také sú Bylinky. Vyskúšajte účinky púpavy, materinej dúšky, žihľavy, medovky, či bazy a zamilujete si ich.

138.00 152.00  s DPH

Vymazať
SKU N/A Kategórie ,
Veľkosť

5, 6, 7

Info od výrobcu:

Vytvorili sme šatku, ktorá je jemná, mäkká a poddajná hneď po prvom opraní, ale dostatočne nosná aj na ťažké batoľatá. Vďaka 100 % česanej bavlne je táto šatka nenáročná na starostlivosť a zároveň vhodná aj pre tú najcitlivejšiu pokožku. Použitie špeciálnej hustej tri-weave väzby nám umožnilo utkať ju z jemnejších priadzí, ktoré ju robia poddajnou, príjemnou na dotyk a  sa vám s ňou ľahko viazať od začiatku, bez nutnosti dlhého zanášania. Naozaj univerzálna šatka, vhodná pre každého.

Upokojujúce, voňavé, osviežujúce, liečivé pre dušu aj telo…také sú Bylinky. Vyskúšajte účinky púpavy, materinej dúšky, žihľavy, medovky, či bazy a zamilujete si ich.

Použité priadze sú certifikované podľa OEKO-TEX® Standard 100 produktovej triedy 1 a zároveň aj farbiaci proces spĺňa tie najprísnejšie kritériá pre deti do troch rokov.

Inverzný vzor vám umožňuje si vybrať, ktorou stranou ju chcete uviazať. Vrchný kraj so stredovou značkou bude vždy decentne schovaný. Šírka šatky je 70 cm pred praním.

Viac fotiek si môžte pozrieť na Facebook stránke Sestrice.

Fotograf: Lucia Jesenská Lucia Jesenská Photography

Zloženie: 100 % česaná bavlna

Hustota tkania pred praním: 280 g/m2

Typ väzby: Rich Triweave

Pranie: V práčke pri 40 °C

Sušenie: Mimo priamych zdrojov tepla a slnka

Žehlenie: Stupeň pre bavlnu s naparovaním

Brand

Sestrice

Sme dve sestry, ktoré sa z lásky k noseniu rozhodli vytvoriť prvú slovenskú značku šatiek. V odkaze na dobu, kedy nosenie v šatke bolo samozrejmé a prirodzené, sa pri tvorbe vzorov nechávame inšpirovať aj tradičnými slovenskými motívmi. Výsledkom je však vždy moderný dizajn, pretože šatka vie byť nielen praktickou pomôckou, ale aj módnym doplnkom.Ešte dôležitejšia než dizajn je pre nás kvalita šatky. Preto celý náš výrobný proces spĺňa náročné kritériá a všetky priadze sú testované, aby boli bezpečné aj pre tie najmenšie detičky. Koniec koncov, je to pochopiteľné, veď v týchto šatkách nosíme naše vlastné deti.Vďaka tejto stránke sa plní náš spoločný sen – vyrábať vlastné nosiče a šatky na nosenie detí. Budeme sa tešiť, ak si z našej ponuky vyberiete a aj vďaka vám sa rozrastie rodina detí, ktoré budú cítiť lásku a blízkosť rodiča vždy, keď to budú potrebovať.
Veľkosť

5, 6, 7

Recenzie

Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.

Pridajte prvú recenziu pre “Herbs Adam”

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *