Harmony

Harmony

Táto šatka je príjemne pružná a zabezpečí vám pohodlné nosenie vášho bábätka. Vhodná už pre tie najmenšie detičky. Vďaka termoregulačnej merino vlne vám v nej bude príjemne v sychravej zime aj počas teplých dní.

138.00 144.00  s DPH

Vymazať
SKU N/A Kategória
Harmony

Možno si ešte pamätáte, ako sme sa na jar tešili z krásnej priadze, ktorá nám práve vtedy prišla. Odvtedy sme premýšľali, v akom dizajne by sme vám ju ponúkli. Nakoniec nás táto originálna merino vlna presvedčila svojou unikátnosťou a rozhodli sme sa vám ju predstaviť v jej plnej kráse. Na elegantnej čiernej osnove, bez akéhokoľvek vzoru, aby ste si mohli vychutnať harmóniu farieb, ktoré boli spradené do jedného vlákna.

Táto šatka je príjemne pružná a zabezpečí vám pohodlné nosenie vášho bábätka. Vhodná už pre tie najmenšie detičky. Vďaka termoregulačnej merino vlne vám v nej bude príjemne v sychravej zime aj počas teplých dní.

Použité priadze sú certifikované podľa OEKO-TEX®Standard 100 produktovej triedy 1 a zároveň aj farbiaci proces spĺňa tie najprísnejšie kritériá pre deti do troch rokov.

Šírka šatky je 74 cm pred opraním. Gramáž po praní je 290 g/m2.

Zloženie: 52 % fine merino vlna Total Easy Care, 48 % česaná bavlna

Hustota tkania pred praním: 255 g/m2

Typ väzby: Atlasová

Pranie: V práčke, program vlna pri 40 °C

Sušenie: V sušičke na jemnom programe pre vlnu

Žehlenie: Stupeň pre vlnu bez naparovania

Veľkosť

,

Brand

Sestrice

Sme dve sestry, ktoré sa z lásky k noseniu rozhodli vytvoriť prvú slovenskú značku šatiek. V odkaze na dobu, kedy nosenie v šatke bolo samozrejmé a prirodzené, sa pri tvorbe vzorov nechávame inšpirovať aj tradičnými slovenskými motívmi. Výsledkom je však vždy moderný dizajn, pretože šatka vie byť nielen praktickou pomôckou, ale aj módnym doplnkom. Ešte dôležitejšia než dizajn je pre nás kvalita šatky. Preto celý náš výrobný proces spĺňa náročné kritériá a všetky priadze sú testované, aby boli bezpečné aj pre tie najmenšie detičky. Koniec koncov, je to pochopiteľné, veď v týchto šatkách nosíme naše vlastné deti. Vďaka tejto stránke sa plní náš spoločný sen – vyrábať vlastné nosiče a šatky na nosenie detí. Budeme sa tešiť, ak si z našej ponuky vyberiete a aj vďaka vám sa rozrastie rodina detí, ktoré budú cítiť lásku a blízkosť rodiča vždy, keď to budú potrebovať.

Recenzie

Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.

Tento produkt môžu ohodnotiť len prihlásení zákazníci, ktorí si ho kúpili.