Forest Oak

Les. Miesto, kde sa môžete stíšiť a načerpať potrebnú energiu. Miesto, kde si odpočinie vaše telo i duša. Odteraz vám pri uspávaní vašich detičiek môžu spievať dudok či červienka, roháč ho bude jemne škarbkať po chrbátiku a rozvoniavať bude lipa, šípky a pastierska kapsička. Pre všetkých milovníkov hôr, lesov a prírody je tu – LES. Nový dizajn z dielne Sestrice vznikol v spolupráci s mladou ilustrátorkou Emou Cepkovou.

133.00 145.00  s DPH

Vymazať
SKU N/A Kategória
Veľkosť

5, 6, 7

Info od výrobcu:

Celobavlnený kúsok v intenzívnej teplej farbe dubovej kôry alebo horkej čokolády doplní každý outfit. Vďaka mäkkej airy tri-weave v väzbe poskytuje naozaj luxusný zážitok z nosenia vášho dieťatka. Príjemná univerzálna šatka, ktorá nikdy nesklame.

Les. Miesto, kde sa môžete stíšiť a načerpať potrebnú energiu. Miesto, kde si odpočinie vaše telo i duša. Odteraz vám pri uspávaní vašich detičiek môžu spievať dudok či červienka, roháč ho bude jemne škarbkať po chrbátiku a rozvoniavať bude lipa, šípky a pastierska kapsička. Pre všetkých milovníkov hôr, lesov a prírody je tu – LES.
Nový dizajn z dielne Sestrice vznikol v spolupráci s mladou ilustrátorkou Emou Cepkovou.

Použité priadze sú certifikované podľa OEKO-TEX® Standard 100 produktovej triedy 1 a zároveň aj farbiaci proces spĺňa tie najprísnejšie kritériá pre deti do troch rokov.

Šírka šatky je 68 cm pred opraním.

Zloženie: 100 % česaná bavlna

Hustota tkania pred praním: 260 g/m2

Typ väzby: Airy Triweave

Pranie: V práčke na 40 °C

Sušenie: Mimo priamych zdrojov tepla a slnka

Žehlenie: Stupeň pre bavlnu s naparovaním

Veľkosť

5, 6, 7

Brand

Sestrice

Sme dve sestry, ktoré sa z lásky k noseniu rozhodli vytvoriť prvú slovenskú značku šatiek. V odkaze na dobu, kedy nosenie v šatke bolo samozrejmé a prirodzené, sa pri tvorbe vzorov nechávame inšpirovať aj tradičnými slovenskými motívmi. Výsledkom je však vždy moderný dizajn, pretože šatka vie byť nielen praktickou pomôckou, ale aj módnym doplnkom.Ešte dôležitejšia než dizajn je pre nás kvalita šatky. Preto celý náš výrobný proces spĺňa náročné kritériá a všetky priadze sú testované, aby boli bezpečné aj pre tie najmenšie detičky. Koniec koncov, je to pochopiteľné, veď v týchto šatkách nosíme naše vlastné deti.Vďaka tejto stránke sa plní náš spoločný sen – vyrábať vlastné nosiče a šatky na nosenie detí. Budeme sa tešiť, ak si z našej ponuky vyberiete a aj vďaka vám sa rozrastie rodina detí, ktoré budú cítiť lásku a blízkosť rodiča vždy, keď to budú potrebovať.