Forest Ebony

Les. Miesto, kde sa môžete stíšiť a načerpať potrebnú energiu. Miesto, kde si odpočinie vaše telo i duša. Odteraz vám pri uspávaní vašich detičiek môžu spievať dudok či červienka, roháč ho bude jemne škrabkať po chrbátiku a rozvoniavať bude lipa, šípky a pastierska kapsička. Pre všetkých milovníkov hôr, lesov a prírody je tu – LES. Tento dizajn z dielne Sestrice vznikol v spolupráci s mladou ilustrátorkou Emou Cepkovou.

167.00  s DPH

Vymazať
SKU N/A Kategória
Veľkosť

5, 6

Najjemnejšia vlna baby camel, morušový hodváb a česaná bavlna. Ťavia vlna je známa najmä pre svoje termoregulačné vlastnosti, ktorým sa máloktorá vlna vyrovná. Dokáže udržať teplo v extrémnych chladoch, ale zároveň udržiava príjemnú klímu a zabraňuje prehriatiu aj v horúcej púšti. Na rozdiel od iných druhov vlny sa táto získava veľmi eticky, keď ťavy zhadzujú srsť. Tento pomalý a humánny proces z nej robí jedno z najvzácnejších vláken na svete. V našich šatkách používame len tú najjemnejšiu avnajhebkejšiu vlnu získanú zo spodnej časti srsti. Jej kombináciou s luxusným morušovým hodvábom získava šatka lesk, hebkosť a poddajnosť. Nepotrebuje žiadne zanášanie (je mäkká a poddajná hneď od začiatku), môžete do nej uviazať novorodenca, ale vďaka svojej gramáži a tri-weave väzbe pohodlne odnesie aj batoľa ❤️

Les. Miesto, kde sa môžete stíšiť a načerpať potrebnú energiu. Miesto, kde si odpočinie vaše telo i duša. Odteraz vám pri uspávaní vašich detičiek môžu spievať dudok či červienka, roháč ho bude jemne škrabkať po chrbátiku a rozvoniavať bude lipa, šípky a pastierska kapsička. Pre všetkých milovníkov hôr, lesov a prírody je tu – LES.
Tento dizajn z dielne Sestrice vznikol v spolupráci s mladou ilustrátorkou Emou Cepkovou.

Použité priadze sú certifikované podľa OEKO-TEX® Standard 100 produktovej triedy 1 a zároveň aj farbiaci proces spĺňa tie najprísnejšie kritériá pre deti do troch rokov.

Šírka šatky je 68 cm pred opraním.

Zloženie: 76 % česaná bavlna, 15 % morušový hodváb, 9 % vlna baby camel

Hustota tkania pred praním: 265 g/m2

Typ väzby: Airy Triweave

Pranie: V rukách na 30 °C, bez žmýkania

Sušenie: Vodorovne, mimo priamych zdrojov tepla a slnka

Žehlenie: Stupeň pre vlnu a hodváb bez naparovania

Veľkosť

5, 6

Brand

Sestrice

Sme dve sestry, ktoré sa z lásky k noseniu rozhodli vytvoriť prvú slovenskú značku šatiek. V odkaze na dobu, kedy nosenie v šatke bolo samozrejmé a prirodzené, sa pri tvorbe vzorov nechávame inšpirovať aj tradičnými slovenskými motívmi. Výsledkom je však vždy moderný dizajn, pretože šatka vie byť nielen praktickou pomôckou, ale aj módnym doplnkom.Ešte dôležitejšia než dizajn je pre nás kvalita šatky. Preto celý náš výrobný proces spĺňa náročné kritériá a všetky priadze sú testované, aby boli bezpečné aj pre tie najmenšie detičky. Koniec koncov, je to pochopiteľné, veď v týchto šatkách nosíme naše vlastné deti.Vďaka tejto stránke sa plní náš spoločný sen – vyrábať vlastné nosiče a šatky na nosenie detí. Budeme sa tešiť, ak si z našej ponuky vyberiete a aj vďaka vám sa rozrastie rodina detí, ktoré budú cítiť lásku a blízkosť rodiča vždy, keď to budú potrebovať.