Folk Summer Breeze

Zľava!

Vzor Folk, inšpirovaný tradičnou modrotlačou, spája viaceré folklórne motívy do originálneho celku.

69.00 72.00  s DPH

Vymazať
SKU N/A Kategória
Veľkosť

5, 6

Info od výrobcu:

Sestrice šatka na nosenie detí v špeciálnej Airy triweave väzbe. Malé dutinky v štruktúre šatky zabezpečujú, že je pružná, nosná a vzdušná zároveň, perfektná pre citlivé ramená a ťažké deti. Mäkučká od začiatku a po krátkom zanosení vhodná aj pre malé bábätká.

Vzor Folk, inšpirovaný tradičnou modrotlačou, spája viaceré folklórne motívy do originálneho celku.

Použité priadze sú certifikované podľa OEKO-TEX® Standard 100 produktovej triedy 1 a zároveň aj farbiaci proces spĺňa tie najprísnejšie kritériá pre deti do troch rokov.

Prečítajte si o Folku vo väzbe Airy triweave viac v Sestrice blogu.

Šírka šatky je 70,5 cm pred opraním.

Fotograf: Lucia Jesenská, Mária Badinská – fotografia a vizáž

Zloženie: 100 % česaná balvna

Hustota tkania pred praním: 295 g/m2

Typ väzby: Airy Triweave

Pranie: V práčke pri 40 °C

Sušenie: Mimo priamych zdrojov tepla a slnka

Žehlenie: Stupeň pre bavlnu s naparovaním

Veľkosť

5, 6

Brand

Sestrice

Sme dve sestry, ktoré sa z lásky k noseniu rozhodli vytvoriť prvú slovenskú značku šatiek. V odkaze na dobu, kedy nosenie v šatke bolo samozrejmé a prirodzené, sa pri tvorbe vzorov nechávame inšpirovať aj tradičnými slovenskými motívmi. Výsledkom je však vždy moderný dizajn, pretože šatka vie byť nielen praktickou pomôckou, ale aj módnym doplnkom.Ešte dôležitejšia než dizajn je pre nás kvalita šatky. Preto celý náš výrobný proces spĺňa náročné kritériá a všetky priadze sú testované, aby boli bezpečné aj pre tie najmenšie detičky. Koniec koncov, je to pochopiteľné, veď v týchto šatkách nosíme naše vlastné deti.Vďaka tejto stránke sa plní náš spoločný sen – vyrábať vlastné nosiče a šatky na nosenie detí. Budeme sa tešiť, ak si z našej ponuky vyberiete a aj vďaka vám sa rozrastie rodina detí, ktoré budú cítiť lásku a blízkosť rodiča vždy, keď to budú potrebovať.