Fidella Fusion Baby - rôzne vzory

Fidella Fusion Baby je nastaviteľný prackový šatkový nosič.

Má mäkké polstrovanie bedrového pása aj ramenných popruhov. Kapucňa poslúži ako opierka hlavy, ak dieťatko v nosiči zaspí. Ramenné popruhy sa dajú zapnúť dvoma spôsobmi – pre malé deti, čo ešte nedržia hlavičku, sa zapínajú bližšie k bedrovému pásu na pracky v dolnej časti opierky; pre väčšie bábätká sa pracky ramenných popruhov prepnú do stredu chrbtovej opierky. Ramenné popruhy sa tiež dajú zapnúť klasicky, alebo s prekrížením na chrbte nosiaceho. Nosič Fusion je nastaviteľný vo výške chrbtovej opierky a šírke medzi nožičkami, porastie tak s vaším dieťatkom.

139.00  s DPH

Fidella Fusion Baby Size verzia:
Vhodná od narodenia, od veľkosti 56 cm až do 74 cm a 15 kg váhy( údaj od výrobcu), reálne je pohodlná do max. 8/9kg.

Výška chrbta je nastaviteľná od 26 do 35 cm. Šírka medzi nožičkami sa dá nastaviť od 14 do 39 cm.

Veľkosť ramenných popruhov je nastaviteľná od 32 cm až do 90 cm.

Bedrový pás sa dá nastaviť na obvod 55 až 150 cm.

Vzor

Iced Smoke Butterfly, Iced Pale Pink Rose Butterfly, Mosaic Brown, Floral Touch Eclipse blue, Floral Touch Lunar Grey, Chevron Denim Blue, Chevron Rose, Leopard Silver, Outer Space Blue, Outer Space Reed Green, Peacock Midnight Gold, Wolf Royal Blue, Chevron Mint, Chevron, Chevron Light Grey

Brand

Fidella

Based on our great respect for people and our environment, we develop products which you feel comfortable about and designs which you like to surround yourself with.

Recenzie

Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.

Tento produkt môžu ohodnotiť len prihlásení zákazníci, ktorí si ho kúpili.