Beerino – merino čiapky a merino oblečko

Detské aj dospelácke dizajnové MERINO oblečenie slovenskej značky beerino. Čítaj [:béérino], lebo ovečka robí béé.

Ako robí ovečka? to vie každé malé dieťa – béé a čo nám dáva ovečka? ovečka nám dáva vlnu a merino ovečka merino vlnu.

Dve šikovné mamy  hľadali štýlové merino čiapky pre svoje deti. A keďže na trhu nič vhodné nenašli, rozhodli sa ich zhotoviť podľa našich predstáv. A nielen čiapky :-).

beerino je spojením ovečkovského béé-béé a merino odrody ovečiek. beerino preto čítaj /bérino/, lebo značka nechce byť ani pivové (z anglického beer) merino ani včielkové (z anglického bee) merino 🙂

beerino príbeh sa začal písať pri každodennej dileme, čo obliecť  drobcom na vychádzky von. V lete úpek, v zime kosa. Plný šatník vecí, ale zrazu nie je žiadna vhodná. V tomto kolotoči obliekania, ako mamičky hľadajúce to najlepšie pre pohodlie našich detí, zachránil zázrak menom merino.

Jediné, čo beeriňáčky na dostupnom merino oblečení odrádzalo, bol jeho vzhľad. Všedný dizajn, nič pestré a zaujímavé, čo by sa  hodilo pre ich veselých chlapcov. A keďže na trhu nič vhodné nenašli, rozhodli sa zhotoviť merino oblečenie podľa vlastných predstáv. Pod  značkou beerino vám chcú ponúknuť kvalitné merino oblečenie (nielen) pre deti vo veselých farebných vzoroch či štýlovom dizajne.

Beeriňáčky obliekajú deti do merino oblečenia prakticky odkedy sa narodili a s beerinom majú v pláne v tom pokračovať.  Sú veľmi rady, ak sa k nim do farebnej rodiny beerina pridáte. My v @babywearhouse sme sa do beerino rodiny už dávno pridali. Čiapky a tielka u nás frčia na dennej báze, dokonca moj muž si nevie ynachváliť pánske beerino merino tričko ako jedno z mála, čo ho “nehryzie” ;-).

Túto kvalitnú značku si určite nenechávame pre seba a preto sme radi, že si aj u nás v našom eshope a v našej kamennej predajni môžete beerino výrobky zakúpiť.

Farba

, , , , , ,

Veľkosť

, ,

Brand

Beerino

Recenzie

Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.

Tento produkt môžu ohodnotiť len prihlásení zákazníci, ktorí si ho kúpili.