Clouds Calm

Sestrice – Šatka Clouds Calm

Táto šatka vďaka vysokému obsahu Tenclu, ktorý ju robí jemnou, skvele poslúži na malé bábätko, ale zároveň vďaka vyššej gramáži odnesie aj veľké detičky.

136.00  s DPH

Vymazať
SKU N/A Kategória

Sestrice – Šatka Clouds Calm

Vychutnajte si leto aj so svojím bábätkom v objatí, kde mu je najlepšie. Mäkká, poddajná, chladivá a vynikajúco odvádza pot. Tenclové vlákno je veľmi jemné, vďaka čomu môže na šatke vystupovať mierny chĺpok. Je to prirodzená vlastnosť materiálu a nie je to závada.

V dizajne Clouds sa snúbi grafický minimalizmus s hravou bezstarostnosťou. Dovoľte si snívať s hlavou v oblakoch a nohami na zemi 🙂 Aj keď ste rodičmi, stále je pred vami veľa dobrodružstiev, ale teraz ich budete zažívať spolu.

Použité priadze sú certifikované podľa OEKO-TEX®Standard 100 produktovej triedy 1 a zároveň aj farbiaci proces spĺňa tie najprísnejšie kritériá pre deti do troch rokov.

Šírka šatky je 72 cm.

Zloženie: 59 % Tencel, 41 % česaná bavlna

Hustota tkania pred praním: 305 g/m2

Typ väzby: atlasová

Pranie: V práčke pri 40 °C

Sušenie: Mimo priamych zdrojov tepla a slnka

Žehlenie: Stupeň pre bavlnu s naparovaním

 

Návod na viazanie úväzu Kríž s kapsou TU!

Veľkosť

, ,

Vzor

Brand

Sestrice

Sme dve sestry, ktoré sa z lásky k noseniu rozhodli vytvoriť prvú slovenskú značku šatiek. V odkaze na dobu, kedy nosenie v šatke bolo samozrejmé a prirodzené, sa pri tvorbe vzorov nechávame inšpirovať aj tradičnými slovenskými motívmi. Výsledkom je však vždy moderný dizajn, pretože šatka vie byť nielen praktickou pomôckou, ale aj módnym doplnkom. Ešte dôležitejšia než dizajn je pre nás kvalita šatky. Preto celý náš výrobný proces spĺňa náročné kritériá a všetky priadze sú testované, aby boli bezpečné aj pre tie najmenšie detičky. Koniec koncov, je to pochopiteľné, veď v týchto šatkách nosíme naše vlastné deti. Vďaka tejto stránke sa plní náš spoločný sen – vyrábať vlastné nosiče a šatky na nosenie detí. Budeme sa tešiť, ak si z našej ponuky vyberiete a aj vďaka vám sa rozrastie rodina detí, ktoré budú cítiť lásku a blízkosť rodiča vždy, keď to budú potrebovať.

Recenzie

Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.

Tento produkt môžu ohodnotiť len prihlásení zákazníci, ktorí si ho kúpili.

Nedávne recenzie