bathilo míľnikové plienky

Na prelome roka nám pribudla táto krásna lokálna značka – výrobca míľnikových plienok bathilo.

Čo o sebe píšu výrobcovia?:

Všetky Bathilo produkty sú navrhnuté aj vyrobené na Slovensku. Vďaka čisto prírodným materiálom a farbám, ktoré sú najprírodnejšieho zloženia na tomto svete, sú naše produkty vhodné aj pre tie najmenšie detičky.

Pre nás v Bathilo je veľmi dôležité pomáhať ľuďom, ktorí sa ocitli ťažkej situácií. Preto sme sa rozhodli, že celý zisk z predaja plienky “Srdiečko” darujeme deťom do Detského kardiocentra v Bratislave.

Kúpou produktov podporujete malých lokálnych výrobcov, ktorý sa správajú šetrne k životnému prostrediu a používajú prírodné materiály.

Naše produkty sa vyznačujú vysokou kvalitou. Veríme a riadime sa heslom: „Najkvalitnejšie materiály dožičia dlhodobé používanie, čím prispievate k zníženiu textilného odpadu a šetríte tak vaše peniaze.“

14.90  s DPH

Info od výrobcu:

Naše výrobky používame na vlastných deťoch, preto si môžete byť istí, že materiál, kvalita, výrobné postupy a balenie sú vybraté precízne a ekologické.

Naše plienky sú vyrobené klasickou technológiou tkania v dutinovej väzbe zo 100% bavlny s vysokou gramážou, a odporúčame ich prať na 40°C. Samotné plienky je možné sterilizovať na 90°C ale kvôli potlači to neodporúčame.

Po vybratí z práčky ich poriadne ponaťahujte z každej strany, aby si zachovali svoj tvar a rozmer. Tento krok „naťahovania“ je naozaj dôležitý ? Následne nechajte vysušiť na sušiaku. Sušičku neodporúčame, opäť hlavne kvôli potlači, ktorá je realizovaná prírodnými ekologickými farbami (kvôli vašim detičkám a našej prírode).

Ak ich necháte vyschnúť bez ponaťahovania, môže sa stať, že po vyschnutí plienočka stratí +-2 cm z každej strany. Pre dosiahnutie rovného vzhľadu plienku ožehlite z nepotlačenej strany. Tento krok je dôležitý ak chcete plienku používať ako podložku napr. na míľnikové alebo iné spomienkové fotenie, inak ho kľudne môžete vynechať.

Brand

Bathilo