Bathilo míľnikové plienky

Na prelome roka nám pribudla táto krásna lokálna značka – výrobca míľnikových plienok bathilo.

Čo o sebe píšu výrobcovia?:

Všetky Bathilo produkty sú navrhnuté aj vyrobené na Slovensku. Vďaka čisto prírodným materiálom a farbám, ktoré sú najprírodnejšieho zloženia na tomto svete, sú naše produkty vhodné aj pre tie najmenšie detičky.

Pre nás v Bathilo je veľmi dôležité pomáhať ľuďom, ktorí sa ocitli ťažkej situácií. Preto sme sa rozhodli, že celý zisk z predaja plienky “Srdiečko” darujeme deťom do Detského kardiocentra v Bratislave.

Kúpou produktov podporujete malých lokálnych výrobcov, ktorý sa správajú šetrne k životnému prostrediu a používajú prírodné materiály.

Naše produkty sa vyznačujú vysokou kvalitou. Veríme a riadime sa heslom: “Najkvalitnejšie materiály dožičia dlhodobé používanie, čím prispievate k zníženiu textilného odpadu a šetríte tak vaše peniaze.”

14.90  s DPH

Info od výrobcu:

Naše výrobky používame na vlastných deťoch, preto si môžete byť istí, že materiál, kvalita, výrobné postupy a balenie sú vybraté precízne a ekologické.

Naše plienky sú vyrobené klasickou technológiou tkania v dutinovej väzbe zo 100% bavlny s vysokou gramážou, a odporúčame ich prať na 40°C. Samotné plienky je možné sterilizovať na 90°C ale kvôli potlači to neodporúčame.

Po vybratí z práčky ich poriadne ponaťahujte z každej strany, aby si zachovali svoj tvar a rozmer. Tento krok „naťahovania“ je naozaj dôležitý ? Následne nechajte vysušiť na sušiaku. Sušičku neodporúčame, opäť hlavne kvôli potlači, ktorá je realizovaná prírodnými ekologickými farbami (kvôli vašim detičkám a našej prírode).

Ak ich necháte vyschnúť bez ponaťahovania, môže sa stať, že po vyschnutí plienočka stratí +-2 cm z každej strany. Pre dosiahnutie rovného vzhľadu plienku ožehlite z nepotlačenej strany. Tento krok je dôležitý ak chcete plienku používať ako podložku napr. na míľnikové alebo iné spomienkové fotenie, inak ho kľudne môžete vynechať.

Brand

Bathilo

Recenzie

Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.

Tento produkt môžu ohodnotiť len prihlásení zákazníci, ktorí si ho kúpili.